Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire sülhet el rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sülhet el rosszul egy ilyen tréfa egy tréfa ha ezt egy érzékeny lánnyal szembe sütik el?

Figyelt kérdés
Viccből ignorálnám a barátnőm vagy szakítással verném át.Amitől félek hogy rosszul sül el mert nagyon érzékeny,annak ellenére jó vicc lenne csak nem tudom megérné-e
2019. jún. 19. 08:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó vicc abban, hogy szándékosan fájdalmat okozol neki?

Két dolog lehetséges.

1. Komolyan veszi, hogy szakítottál, és nem lesz lehetőséged sem kimagyarázni, mert felszívódik.

2. Elmondod, hogy csak vicc volt. Ő pedig kihajít, mert rájön, hogy egy érzéketlen szadista vagy.

2019. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem érné meg.


Viccnek sem jó.


Ha fontos neked egy kicsit is a barátnőd lelki világa, akkor eszedbe sem jut ilyet tenni.


Amúgy rengeteg olyan prank van, amelyik valóban vicces, de nem "káros", senkinek sem esik baja (fizikai vagy lelki)

2019. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ráejthetek a fejedre egy üllőt?


Amitől félek hogy rosszul sül el mert nagyon érzékeny a fejed,annak ellenére jó vicc lenne csak nem tudom megérné-e

2019. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán "vicc"..


Nyilván kacagni fog, nem is értem, mi baj lehet. ;)

2019. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted igazán, ha ilyesmi jut eszedbe és gyerekes is vagy. Utána hogy adnád elő, hog csak vicc volt? Ha egyáltalán még szóba állna veled, akkor sem biztos, hogy elhinné.Hiteltelenné válnál előtte. Szóval elég valószinű, hogy ott véget is érne a kapcsolat.

Vagy azt gondolod, hogy miután bevallod, hogy tréfa volt, majd vidáman ugrik a nyakadba? Szerintem erre nem sok esély van.

2019. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy nyári szünet van és túl sok a szabadidőd. De találhatnál valami kamaszoknak való elfoglaltságot is ahelyett, hogy itt trollkodsz.
2019. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet
2019. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit sem vicces, de tudod mit? Csináld meg. Csináld meg, hogy a lány lássa, mekkora egy tahó vagy, és azonnal keresssen egy jobbat nálad.
2019. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Aha, te ilyen humor Harold vagy... Gondolom, azt a poént is értékelnéd, ha a barátnőd lefeküdne egy másik pasassal. Viccből.
2019. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy normális! Egy biztos. Ha a párom azzal viccelne, hogy szakít, akkor én azzal a lendülettel tök komolyból szakítanék vele.

Egyébként mi is ebben a poén? Csak kíváncsi vagyok, mert nem értem, hogy miért vicces az, hogy átvered?

2019. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!