Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az én drága férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az én drága férjem?

Figyelt kérdés

Éjszaka rosszul lettem, baromira elszállt a vérnyomásom, nagyon fájt a fejem, hánytam. Végül sikerült nagy nehezen egy kicsit aludnom. Reggel ugyanolyan rosszul voltam, elmondtam neki, hogy mi volt éjjel. A tíz éves kisfiam puszilgatott, odahozta a papucsom, segített. A férjem annyit nem kérdezett, hogy hozzon e gyógyszert. Mondtam neki, hogy vigyen ki az orvoshoz reggel 8ra. Erre közölte, hogy neki a töke tele van azzal, hogy én plusz programokat csinálok neki, meg miattam át kell szerveznie a napját. És amúgy is hozzá 8ra mennek. És hogy én mindig kitalálok valamit, hogy mi bajom és csak sajnáltatni akarom magam, mert ez a magas vérnyomásos dolog egy megfoghatatlan valami, úgyhogy nekem leginkább a fejemmel van a probléma. És amúgy is ott a kocsi, üljek bele és menjek. Csendben megjegyeztem, hogy szerintem 5 percet tud várni az illető, illetve akkor elmegyünk 5 perccel hamarabb. Kocsit pedig inkább nem vezetnék, mert gyalog sem bírok menni, ne menjek be a forgalomba a gyermekemmel a hátam mögött. Mondtam neki, elmegyek a patikába és veszek fájdalomcsillapítót, aztán kész. Ugyanis elfogyott itthon. Annyit sem kérdezett, hogy ne hozzon e ő. A délelőtt még rám nem kérdezett, hogy élek e még.

De ezt egyszerűen nem tudom hová rakni, hogy az ügyfele ennyivel fontosabb, mint én.


2019. jún. 19. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem normális a férjed, de te választottad, úgyhogy te sem lehetsz az!

Ide ki bírtad írni a kérdést, akkora nagy bajod azért mégsem lehet. Ha meg igen, miért nem mentél el orvoshoz ma???

2019. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

2 napig feküdtem, lázasan.. meg se kérdezte, hogy hozzon egy pohár vizet..

azóta elhagytam..

2019. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog. Viszont ez fura reakció részéről, hogy azt állítja mindig sajnáltatod magad. Én huszonéves szívbeteg nő vagyok, szóval megértem az ilyesmit. De ha én rosszul vagyok elmegyek orvoshoz, szívritmus szabályzót is szedek. Te miért nem mész magadtól orvoshoz? Miért várod meg, hogy ilyen rosszul legyél?Gyógyszeredet szeded? Ha tényleg nagyon rosszul vagy, akkor a mentő is kimegy érted, hidd el. Én a helyedben magamon segítenék, ha már úgy érezném, hogy a férjem egy tapló és leszar. Utána meg lehet a férjeddel is foglalkozni.
2019. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyakorizás helyett inkább az orvoshoz menj el.
2019. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, igaz, amit a 13-as is ír, hogy túlságosan a férjed által akarod megszerezni, amit az ő megkerülésével is lehet.

Ez egy csomó dologra igaz lehet az érzelmi jólétedtől a kisebb leterheltségedig.

Nem kell, hogy ő is akarja ezeket, sőt, ha útjában áll ezeknek, akkor hagyd ki őt az egészből!

Nem szükséges megszerezned a jóváhagyását!

2019. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!