Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha elment a kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elment a kedvem a közös nyaralástól?

Figyelt kérdés
A páromnak van két gyermeke, akik nem közös gyerekek. Az egyik négy éves. A másik 17. Amióta együtt vagyunk szinte soha sehova nem mentünk kettesben kikapcsolódási. Csak a kicsivel játszótérre, a kicsivel kajálni, fagyizni stb. És nagyon szófigadatlan. Pl állandóan önállóan elindul és eltűnik. Sajnos az anyja elkényeztette és az apja sem neveli meg. Hisztis nagyon, de engem leginkább az zavar hogy nem fogad szót. Mennénk nyaralni és először úgy volt hogy akkor a kicsi az anyjával lesz, mivel felváltva nevelik de most benyögte a párom hogy jön és velünk lesz 1 szobában. Lőttek a nyugodt nyaralásnak, minden a kislányról fog szólni, 11 vagy éjfél körül szokott elaludni, hiába altatjuk hisztizik és szaladgál a szobában. Engem rugdosni szokott mert féltékeny. És már ez a kapcsolatunk rovására kezd menni. Így én nem vagyok hajlandó nyaralni menni. Ráadásul az anyós is jön. Azt hittem lesz egy romantikus hétvégénk kettesben egyszer egy évben de nem. Nekem már nagyon elegem van.
2019. jún. 19. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
te ott csak sokadik vagy pótanya,utolsó a sorban,gratula,én tipliznék...
2019. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
24N 32F
2019. jún. 19. 15:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen van egy 17 éves gyereke? Jól belehúzott, hogy fiatal nagypapa legyen.

Te meg döntsd el, hogy el tudod fogadni a párod a gyerekeivel és a családjával együtt, vagy sem. Ha nem, akkor ideje szakítani.

2019. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég fiatalon beverte a lompost ha van egy 17 éves gyereke! 😮 Nem cigány véletlenül? Bocsi..


Te meg nem vagy olyan fontos számára mint a két gyereke! És ez természetes! Ha nem szereted a gyerekeit, ne adj isten csak azért vagy vele mert anyagilag eltart... akkor tipli..

2019. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

24 evesen szakits vele meg ma es valassz egyet a rakas szingli 24 eves fiuk kozul.


Felejtsd el ezt a csodtomeget a kolincaival.

N/35

2019. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek igy elni 24 evesen? Ha 54 lennek es ez valami utolso esely lenne a boldogsagra, meg akkor se maradnek egy ilyenben.
2019. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Értem, hogy gyerek. De az anyós minek megy? A párodnak amúgy nincs igaza. Nincs olyan, hogy ne lehetne kicsit nélkülözni a gyereket egy hétvégére, legalább egyszer egy évben. Akiknek közös gyerekük van azok is el tudnak szabadulni otthonról gyerek nélkül. Az anyós miért nem marad otthon és vigyáz a gyerekre? Amikor én 4 éves voltam, ott aludtam a nagyszüleimnél.
2019. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

24 évesen úgy élsz, mint egy elhasznált, kiégett 44 éves asszony. Kérdezem azt: miért teszed?!

Egy 24 éves nő a legjobb pasikat megkaphatja 18-tól 99-ig. Neked miért pont ez a szerencsétlen lúzer kell, aki ráadásul már kétszer is felcsinált valakit?!

2019. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem amúgy se kéne egy luzer, aki elhagyta a két gyerekét...
2019. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a nyaralástól ment el a kedved? Ugyanazt csináljátok, mint otthon, csak szebb a környék.

Hosszú távon mit tervezel ezzel a pasival? Közös gyerek, házasság? Ott van előtted az élő példa, hogy nem tud gyereket nevelni, és olyan apa, amilyen. Ilyen társat képzeltél el magadnak?

Azért van eleged, és azért nem akarsz közösen nyaralni, mert kezdesz kiábrándulni belőle.

2019. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!