Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő akire nagyon féltékeny vagyok, hogy győzhetném le ezt magamban? Azt hittem sikerülni fog, kezdek nevetséges lenni.

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem szánalmas, tisztában vagyok vele, nem gyerekek vagyunk, nem kéne ezen lovagolnom de teljesen kiborít. Igyekszem túltenni magam, megfejteni magamban, hogy vajon mit is érzek és miért, de nem megy...

Adott a Férfi az életemben, aki nagyszerű ember, hűséges is remélhetőleg, három éve vagyunk együtt, két éve költöztünk össze. És adott egy gyönyörű nő, akire teljesen megőrülök, ha meglátom. Két éve mikor összeköltöztünk volt az első nagyobb súrlódásunk ez miatt a nő miatt. Feltűnt, hogy lájkolja a képeit és megkerdeztem ki ő, honnan ismeri. Elmondta, hogy nem igazán ismeri, egyszer ült az autójában mikor oszkározott

Mivel ez amúgy nem volt szokása sem idegeneket bejelölni sem túlzásba esni a facebook reakciókkal bennem valami elindult amikor megláttam, hogy mennyi képét tetszikelt. Kérdeztem, ha ennyire bejön neki miért nem próbálkozott be nála? Hát mert jóval fiatalabb nála (a nő ugyanannyi idős mint én...) meg mert neki nem tetszik (kizárt, tényleg szép). Addig addig durvult a beszélgetés a buta kifogásoktól míg fogta és letörölte, mondta hogy úgysem érdekelte, nem számít ismerőse vagy sem. Majd tegnap összekaptunk (nem nő téma, csekkek, számlák, általános piti dolgok) és képzeljetek mit látok ma reggelizés közben, azt hittem megakad a torkomon a kaja. A nő lájkolgatni kezdte a képeit, visszamenőleg mióta nem volt ismerőse, mindet amin egyedül van és párat ami csoportkép... nézem az adatlapját, látom újra ismerősök. Kérdezem mi ez? Mondja a párom, hogy tegnap este feldühítettem a beszélgetésünkkel az anyagiak miatt és bejelölte hogy nekem is fájjon valami...

Emberek, én teljesen átmentem óvodába ezután, egyszerűen nem tudom helyén kezelni a dolgaim, érzem, hogy robbanni tudnék. Hiába csak facebook, meg mi ez már és egyéb gondolatok, mivel tudom, hogy gáz vagyok, de utána meg szétvet az ideg...


2019. jún. 20. 08:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Tudjátok nekem az a furcsa, hogy ennyi idő eltelte után hogy jutott eszébe, hogy újra bejelöli. Biztosan bennem is van hiba, így azoknak is kösznöm, akik engem hoztak ki vétkesnek, igyekszem átgondolni mit ronthattam el, de azt hiszem inkább időben szemet szúrt a köztük lévő szimpátia és ezért kezdett annó pirosan villogni a vészjelzőm, semmi sem bizonyítja ezt jobba, mint hogy most újra ismerősök és megy a lájkolás - egyenlőre még egyoldalúan, de gondolom, hamarosan már oda-vissza.
2019. jún. 20. 13:01
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem csak az Oszkáron találkoztak anno :/ valószínűleg még előtted lehetett a csajjal valami kavar... Remélem nem... De ha úgy érzed, hogy valami nem stimmel, akkor bizony úgy is van, hallgass a megérzéseidre!
2019. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

kérdező, mi lenne ha ráírnál a nőre, és megkérdeznéd mit akar a párodtól?


ez tiszta beszéd lenne!

2019. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig előbb a pasival kellene tisztázni, a nőt minek belevonni?

A pasiban kell megbízni, nem a nőben.

2019. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2019. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szakítottunk, én nem tudtam magamban ezt helyre tenni, kiakadtam, ő azt mondta, hogy terrorizálom a viselkedésemmel, nem bírja tovább velem, elege van. Megkérdeztem elköltözzek-e még aznap segített összeszedni a cuccaim. Azóta is minden nap beszélünk, sajnálja, de állítja ő ezt a lelkiterrort nem bírja és kikészítem idegileg ezzel, hogy mit izgat engem ez a nő ennyire.
2019. jún. 22. 14:49
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Nyakamat rá, hogy néhány nap múlva már hivatalosan is az új nőjével lesz...
2019. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem az (ex)fiúdat, én is szakítottam már nőkkel a hisztérikus féltékenység miatt, a mostaninál is rezeg a léc.


Egy korábbi nőm olyan féltlkény volt gyakorlatilag minden létező nőre, hogy egy barátnőjének úgy nyilatkozott (a barátnő mesélte nekem vissza), hogy legszívesebben minden nőt kiirtana, akivel bármi kapcsolatom volt az életben. A mindennapos hisztériákból gyorsan elegem lett, és ott hagytam a francba, keressen olyat, akinek ez kell.


A féltékenységben nem szeretetet, szerelmet, hanem kóros önbizalomhiányt és irigységet látok. Aki igazán szeret, az megbízik bennem, és annak nincs is oka féltkénenynek lenni, mert nem menekülök előle másokhoz.

2019. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Namármost a helyzet, hogy valószínűleg kellően megalapozott volt a gyanúm...
2019. jún. 26. 21:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Látom, hogy ez már egy másfél hónapos sztori, de: még véletlenül sem a kérdezővel van a baj, a (volt) pasid megcsalt/vagy legalábbis szeretett volna ezzel a nővel, ez egyértelmű, tehát teljesen jogos volt a kiakadásod, ez a "hogy neked is fájjon" meg egy pszichopata 5 évest sejtető magatartás. Őrülj neki, hogy megszabadultál, nem teljesen normális ez a férfi, nem veled van a gond.
2019. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!