Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél, ha az akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha az akivel ismerkedsz a saját mondataidat később a fejedhez vágja?

Figyelt kérdés

Ez természetes dolog? Visszakeresi amit régebben írtál, kimásolja, és elküldi, hogy akkor ezt mondtad... idézet... és most miért mondasz mást.


Nem hazugságról van szó, hanem mondjuk olyan helyzetről, hogy akkor jól érzed magad vele, de pár hét után fordul benned a dolog, és azt mondod, inkább hagyjuk a dolgokat, szeretnéd átgondolni. És ennél a pontnál jön el ez.


Én nem tennék ilyet, hogy kimásolok egy üzenetet, és beletolom a másik arcába. Mással történt ilyen? Mi ennek az oka? Vagy csak nem veszi észre, hogy ez elég taszító viselkedés?


2019. jún. 22. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem tudott tartósan jó benyomást gyakorolni rád. Nem lehet, hogy nem volt erre az egészre elég idő? És az, hogy nem tolerálta a te változásaid, az nem a te hibád, hanem egy félreértés. Ha meg nem akarod, hogy idézgessen, akkor érdemes személyességre terelni a dolgot. A net sok dolgot képes elrontani, aminek alapból nem a neten van a helye! A változások természetesek, legyen az bármilyen témában. Az embernek sosincs semmiről határozott álláspontja, nem is lehet. Szerintem ha zavar, mondd meg, ha nem változtat, akkor esetleg neki lehetnek olyan problémái, amik nem a tiéid! Sok szerencsét! :)
2019. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Van,hogy téved az ember..Legalább megerősítette a döntésedet,elég hülye...ha bemásolja amit mondtàl,eszedbe jut,hogy szereted vagy mi???
2019. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is kicsinyes, ez a legjobb szó rá. Emiatt taszító, és egy kicsit vallató viselkedés. Ha valami informácót kimásol az más, ami kell a továbbiakban, de azt hogy hogy érezted magad vele akkor, az ilyen számonkérő dolog.
2019. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Utolsó,ha visszamásol valaki egy a kérdező által korábban mondott dolgot,joga van hozzá.

Ha nekem valaki azt mondja,hogy szeret, aztán másnap már hirtelen nem,akkor jogom van számon kérni.Mégis.Rmberi lények vagyunk,minden következményekkel jár.Mindenki felelősséggel tartozik az embertársai felé akár tetszik, akár nem.

Biztos a másik a rossz,mert számon mer kérni valamit,IT a kérdező korábban mondott.

Talán egy másik univerzumban.

2019. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Emberi érzésekkel nem illik játszani. Az a taszító,nem az,hogy valaki visszakérdez,hogy akkor mi is van valójában.
2019. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Itt a számonkérés stílusával van a gond, nem azzal, hogy valaki számonkérhető. Lehet úgy is megbeszélni valamit, hogy az okot próbáljuk meg tisztázni, és nem ilyen ügyészi stílusban elővesszük, ki mit mondott. Nekem ez az idegen. Felelősséget kell vállalni, ezzel nincs gond. Mindent meg lehet beszélni normálisan. Ismertem olyat, aki addig-addig nyösztette a férjét az akaratával, amíg az azt mondta, hogy rendben, legyen... de ezt már inkább ráhagyta. Később meg azt mondta, hogy a másik (!) akarta azt a dolgot. Ezen minden ismerősöm kiakadt, mert mindenki tudta mi az igazság, hogy a nő gyötörte bele a döntésbe.

Nekem ezért vészjósló, amikor valaki kimásolgat mondatokat, és a másikat megdobja vele. Ráadásul erre nem lehet mit mondani.

2019. jún. 22. 18:08
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Más azért szerintem valakire ráerőszakolni a kívánságainkat,mint rákérdezni olyanra,ami egyszer elhangzott vagy le lett írva. Érző lények vagyunk,sebezhetőek és vannak gyenge pontjaink. Ha pedig valaki ezt félvállról veszi,akkor ne csodálkozzon,hogy a másik rákérdez. Nem kell azt érezni,mint a másik,de akkor le kell normálisan zárni és tovább kell lépni. Okos ember ezt megérti,de azt nem,ha egyszer a van,egyszer b. Persze,ha tett valami olyat,ami miatt a másik már nem tud úgy érzni iránta,akkor az is érthető.

Nem tartom helyén valónak a telefonos vitákat,ott nem lehet érthetően lekommunikálni a dolgokat,gesztusok,mimikák sem látszódnak és vissza is lehet keresni. Pedig ha már egyszer valami le lett zárva,akkor nem kéne ötvenszer előhozni.(se szóban,se írásban).

2019. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az biztos egy egy hónappal ezelōtt írt üzeneteket nem másolnék ki, fōleg ha tudom, hogy azelōtt történt egy s más, ami megváltoztat helyzeteket és emberi nézōpontokat...


Viszont arra volt példa, hogy olyan emberrel beszéltem, aki érthetetlenül nagyon ellentmondásosan beszélt, nem lehetett komolyan venni, amit mond, annyira ellentmondott önmagának.

2019. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem másolgattam vissza idézetet, de arra volt példa, hogy baromi zavarónak tartottam, hogy egyik héten még szerelmet vallott, meg “örökké együtt lennék veled” duma, másik héten meg érthetetlen okokból csak úgy szakít semmitmondó, ócska kifogásokkal.


Nem tudom, hogy a ti esetetekben mi van. Lehet furcsán vette ki magát így, de végülis csak tudni akarja, hogy mi van, ez normális.

2019. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!