Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Török barátom nem enged még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török barátom nem enged még telefonon se beszélni férfiakkal. Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Török barátom van, én 23 ő 32 éves. Nagyon nagyon féltékeny, nem merek már a telefonomhoz se nyúlni mert azt hiszi fiúkkal beszélek. Én nagyon társasági lény vagyok, szükségem van sok barátra. Vannak török és magyar barátaim is, de a fiúkkal mindig jobban kijöttem. Ha összefutnék egy fiú barátommal egy kávéra, nála az olyan nagy hiba lenne mint magyarországon egy megcsalás, vagy annál is nagyobb. Ha csak valami fiú ràmír pl instagramon akit nem is ismerek, azonnal tiltanom kell. Azt mondja itt ez a normàlis, itt nem beszélhetek pláne nem találkozhatok más fiúval. Egyébként nagyon jól megvagyunk, sokat hülyéskedünk nevetünk bolondozunk. A tenyerén hordoz, magyar sosem törődött még velem így, mint Ő. Bennem már nagyon összekeveredtek a magyar és török normák, én itt élek kint.


Szerintetek ez mennyire normális amit elvár? Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?



2019. jún. 23. 17:07
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem neki holt mindeg, hogy ismerős férfi, vagy sem. És emiatt nem, én a helyedben nem maradnék ebben. Ez semmi kuktúrában nem kéne eldogadott legyen. Bezzeg ő nőkkel találkozna, neked kuss lenne a neved.. 30n
2019. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
25%

bocs de ez nálam is normális... gondolom ő sem beszélget nőkkel... a munka hely még az a normális... ha férfiakkal telefonálsz de ott is csak munka ügyben... meg figyi a városban ahol élek szinte egy nőnek sem normális az ha van barátja és akkor csak ugy random férfiakkal kávézgat meg telefonál velük...


én is zabos lennék ha a barátnőm férfiakkal menne el kávézgatni kettesben... legyenek barátnőid... meg ott a párod ha férfi társaság kell.... de ha amugy minden más ennyire jó akkor mi A JOBB? egy ilyen barát aki nagyon jól bánik veled vagy pedig a 100 férfi társasága... akikről tudod hogy arra hajtanak...

2019. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Mi kamu?:D Ezért jöttem el magyarországról, mert ennyi rosszindulatú ember van ott. A törököknek is vannak hibáik, de messze nem akkorák mint egyes magyaroknak. A saját népetekkel így beszéltek.


Aki normálisan tud válaszolni, annak köszönöm!

2019. jún. 23. 17:28
 14/41 A kérdező kommentje:
15/16 igen van igazság abban amit írsz. Ő tényleg egy férfi és biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg soha. Csak a túlzott féltékenység a problémám.
2019. jún. 23. 17:30
 15/41 anonim ***** válasza:
35%
igen ezzel egyetértek... a magyar társadalom elég rossz indulatú persze más társadalmak is csak a magyarok még + negativak, mogorvák...
2019. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
87%

15-ös,nem ez nem normális. Nem a barátoktól kell elvárni, hogy hűségesek legyenek, hanem a párodtól. Onnantól kezdve páváskodhat mindenki, amennyire akar, ha a párod megfelelő értékrenddel rendelkezik, tud határt szabni. Aki meg csak rá akar mászni, idővel lekopik.

Párnak is van 2 női haverja, nekem is van 1 nagyon kedves férfi barátom. Mindeki évtizedes ismeretség. Nekem sülne le a bőr a képemről, ha negtiltanám neki, hogy alkalomadtán találkozzanak és én is akarok találkozni a férfi barátommal. Nem napi szinten lógunk úgyis ezekkel a barátokkal.

30n

2019. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
43%
akkor adjál neki okot hogy bízhat benned! barátnőmmel mi ezt csináltunk az elején ő is külföldi... de mindketten azok a féltékenyebb típusok voltunk... meg mutattunk egymás teloját hogy kikkel írunk... egyikünk sem volt az a világi... persze voltak kisebb gondunk persze mindenhol vannak... de sikerült megoldanunk megbeszéltünk őket! de mióta együtt vagyunk soha többet nem kívánnék magyar nőt magam mellé... (jó oké ez egy nagy általánosítás...) inkább egy nőt sem rajta kívül! :D
2019. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
90%

Come back to reality


Ha csak nem Csősz Boglárka férjének a kategoriáját fogtad meg (multimultimilliárdos) akkor fuss amíg tudsz.

Majd kapsz kendőt is, meg megtanulod mikor járhatsz ki, lesznek a gyerekek akikkel neked kell foglalkoznod és stb.

2019. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
27%
Elfogadható, meg is érdemled az összes ilyen többi nővel együtt, akinek nem jó a magyar férfi, mert a magyarok ilyen meg olyan mogorvák, aha, látom ez a török gyerek milyen fáin, még telefonálni sem enged.
2019. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
8%

19! egy szóval sem írtam hogy barátoknak kell bizalmat szavazni vagy azoknak kell tudni viselkedni...


hanem ez nem a normális hogy a nőnek vannak férfi barátai! több is! persze az sem ha a férfinak vannak női barátai... és azokkal beszélget megy el velük kávézni... de ha neked ez a normális akkor okk... nekem nem... meg szerencsére a barátnőmnek sem ez a normális!


de mindenesetre bizalmat kell szerezni elsőnek... meg oké évtizedes barátság... egy ponton oké... csak amikor majd a párod meg csal ezzel a jó baráttal akkor is mondhatod ezt...


de mindegy a te életed ha nektek ez így jó akkor jó... a drog függőknek is jó az életük pedig már az életüket is eladták szóval ez relatív... :D meg ez nem török norma... csak a magyar bizonyos részei lett ennyire etikátlan az évek során... ahogy írtam a városban ahol élek ez nem normális... ha több társaságban akar el menni valaki akkor menjenek többen fiúk és lányok is... de az hogy valakinek a barátnője egy másik férfival kávézgasson az nem...

2019. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!