Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Török barátom nem enged még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török barátom nem enged még telefonon se beszélni férfiakkal. Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Török barátom van, én 23 ő 32 éves. Nagyon nagyon féltékeny, nem merek már a telefonomhoz se nyúlni mert azt hiszi fiúkkal beszélek. Én nagyon társasági lény vagyok, szükségem van sok barátra. Vannak török és magyar barátaim is, de a fiúkkal mindig jobban kijöttem. Ha összefutnék egy fiú barátommal egy kávéra, nála az olyan nagy hiba lenne mint magyarországon egy megcsalás, vagy annál is nagyobb. Ha csak valami fiú ràmír pl instagramon akit nem is ismerek, azonnal tiltanom kell. Azt mondja itt ez a normàlis, itt nem beszélhetek pláne nem találkozhatok más fiúval. Egyébként nagyon jól megvagyunk, sokat hülyéskedünk nevetünk bolondozunk. A tenyerén hordoz, magyar sosem törődött még velem így, mint Ő. Bennem már nagyon összekeveredtek a magyar és török normák, én itt élek kint.


Szerintetek ez mennyire normális amit elvár? Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?



2019. jún. 23. 17:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
49%
22 voltál Törökországban? ajánlom hogy egyszer látogasd meg... a nők nem hordanak kendőt max divatból... meg az utcán jó számmal láthatóak... csak nem az a szokás ott hogy a férfi vagy a nő akinek van párja akkor randizgat másokkal...
2019. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy jóanyám szokta mondani: Ki milyet szakított, olyat szagol.

Te akarsz így élni, nem?

2019. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
24 na éppen ezaz, hogy olyanok mondanak vélemènyt a török emberekről és kulturáról akik még soha nem voltak Törökországban és egy szót sem váltottak még török emberrel. Sajnos nagyon szűk látókörűek.
2019. jún. 23. 17:55
 24/41 A kérdező kommentje:
25! Te szerinted ez így nekem teljesen jó és így akarok élni? Ha megpróbálnàd értelmezni a kérdésemet, akkor rájöhetnél, hogy sok dolog jó nekem ebben a kapcsoltban, de van némi problèmàm is. Erről szól a kérdésem..
2019. jún. 23. 17:57
 25/41 anonim ***** válasza:
55%

Akkor miért nem lépsz ki belőle? Nem vagy vele kénytelen, hogy elviseld, senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy járjál vele.

De ahogyan belekötsz minden hozzászólásba, és védekezel, azt engeded feltételezni, hogy kamu az egész. Nem is pazarlok rád több mondatot.

2019. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Azért nem lépek ki a kapcsolatból, mert szeretem Őt és szeretném megoldani a problémát.

Azért “kötök bele” néhány kommentbe, mert bunkó amit írnak és zavar.

Igen.. annyira unatkozom, hogy kitalálok kamu kérdéseket amiket itt feltehetek.😅

Nem kell rám több mondatot pazarolnod, nem tartok pisztolyt a fejedhez. :) Lesz más aki ír véleményt.

2019. jún. 23. 18:04
 27/41 anonim ***** válasza:
2%
Egy szót sem váltottak még török emberrel...ki akar szulejmánékkal társalogni? Nem voltak még Törökországban...Ki kíváncsi arra, hogy a piacon mennyi légy lepi el a gyümölcsöt? Háhá! Azért is fogok írni valami bosszantót, csak hogy idegesítselek.:)
2019. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Mivel kijelentetted, hogy direkt idegesíteni szeretnél, inkább nevettem egy jót.😄
2019. jún. 23. 18:12
 29/41 anonim ***** válasza:
50%
Amugy ez tipikusan a magyarokra jellemző ha amugy minden tok jo de van 1-2 dolog ami zavar a másikban akkor 99.9999999% ra vágja szakitsatok nem tartanak pisztolyt a fejetekhez... persze ők meg simán ossze jönnek olyan emberekkel akiknek 90% rossz tulajdonságuk van es csak 10% amit szeretnek az adott illetőben 😂😂😅
2019. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

32!

Sok ilyen embert ismerek. Utálják egymást, szét alázzák egymást de együtt maradnak.

2019. jún. 23. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!