Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy érzem elrejti előlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem elrejti előlem a telefonját, lehet ez a kiváltó ok?

Figyelt kérdés

Úgy egy éve volt egy nagyon rossz időszak a kapcsolatunk van és megtörtént, hogy megnéztem a telefonját többször is, igen tudom hogy nem kellett volna, meg is bántam és megbeszéltük, neki is volt vaj a füle mögött.

Azóta elmúltak a veszekedések, megbeszéltük a lényegesebb dolgokat és folytatjuk. (Erre nem kérek kommentet, hog már nem is kéne együtt lennünk).

Lehet hogy néha azért nem akarja a telefonját a közelemben hagyni mert régen kutakodtam benne? Bármi történt nem gondolnám hogy aggasztó dolog lenne a háttérben mert nem hanyagol, nincs semmi problémám a viselkedésével, nem érzek köztünk "távolságot", de ez azért egy picit zavar. Hagyjam rá mert én idéztem elő azzal amit tettem? Egyszer már neki is meg jegyeztem, nem mondott rá különösebben semmit, de nem is vette támadásnak mintha bűnös lenne.

És nem betegesen rejtegeti csak néha megmagyarázhatatlan helyekre és okból viszi magával pl egy 5 perces zuhany. És régen oda nem vitte be. Gondoljak rosszra?


2019. jún. 24. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kaptál elég választ az előbb gondolom. A legegyszerűbb az volna, ha ezt tőle is megkérdeznéd.

32/f

2019. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem hagyja előtted arra az 5 percre, mert ismét vaj van a füle mögött. Téged meg ismer, tudja, hogy belenéznél megint és kiderülne. Ennyi idő alatt elintézi, amit akar. Bár nem tudom mitől fosik ennyire, amikor te mindent elnézel neki következmények nélkül.
2019. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Zuhanyhoz telefon?

ÉBRESZTŐ!

2019. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen lehet ebből következtetést leszűrni. Én a WC-re is mindig viszem a telefonomat, híreket olvasni, vagy ilyenek. Fürdéshez is, mert jól esik google-ről könyvet olvasni a meleg vízben. Ez alapján én egyfolytában megcsalom a páromat, mióta ilyen széleskörűen használhatóak a mobiltelefonok.
2019. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezzel úgy vagyok, hogy ha nincs semmi rejtegetni valója akkor nem zavarja ha esetleg bele is nézel. Korábban is csinált már ilyet, tehát már akkor sem tisztelt vagy szeretett túlságosan. Ez meg nem olyasmi ami egyszer csak helyreáll. Senkit nem fog zavarni ha belenézel a telefonjába ha csak nem találnál valami olyat benne amit nem kéne.
2019. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi közöd más telefonjához!
2019. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Senkit nem fog zavarni ha belenézel a telefonjába ha csak nem találnál valami olyat benne amit nem kéne."


Ez azért nem pont így van. A telefonomban egy csomó személyes beszélgetésem van, amit ismerősökkel folytatok, ahol pl. a saját dolgaikról mesélnek, és nem örülnének, ha ezt rajtam kívül bárki másnak elmondanám. Ezen kívül szimplán annak sem örülnék, ha a párom úgy gondolná, hogy engem rendszeresen ellenőrizget. Nincs takargatnivalóm, mégsem fogadnám nagy örömmel, ha hetente beleolvasgatna a privát beszélgetéseimbe.

2019. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is belenézegetett a beszélgetéseimben a kapcsolatunk elején.. Volt, hogy azt is végigolvasta, ahogy konkrétan visszautasítottam egy pasit. Engem ez akkor nem zavart, hogy megnézte, ha ettől nyugodtabban alszik..


A telefont meg gondolom nem folyamat dugdossa hanem csak az utóbbi időben újra? Mert akkor igen, ha egy 5 perces zuhanyra is folyton viszi, az lehet gyanús, ha ez ismételten most került csak elő..

2019. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!