Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történik velem?

Figyelt kérdés

Volt egy exem. 3 évet voltunk együtt. A lényeg annyi, hogy megcsalt, kihasznált, megalazott, hazudott végig. Már lassan fel éve nem vagyunk együtt. De ezalatt majdnem hogy végig beszeltunk, mármint o azt hajtotta hogy megváltozott és velem akar lenni en pedig a régi dolgokat, hogy miket tett velem... nem vagyok bele szerelmes, nem akarok vele lenni mert kb a hideg kiraz ha rá gondolok... érdekelt ez idő alatt más, komolyabban, de az csalódás volt és most újra ismerkedem. Ez a fiú nagyon rendes, hétvégén randizunk.

De most beijedtem.. mármint felek az ujtol és gondolok az exemre, mármint hogy az régi, “ismerem”, de nem értem... most akkor mégsem leptem túl rajta? Vagy mi történik velem?

Ez a srác nagyon aranyos, tok boldog voltam eddig (tegnap óta folyamat beszélünk), de nem értem magam.

Exemmel nem akarok lenni, de akkor mégis mi ez? Le volt tiltva két hete folyamat egy hetig, feloldottam mert idegesitenek azok a dolgok amiket velem

Tett és folyamat mondtam neki... 3 napja is feloldottam újra és mondtam neki a dolgokat... mindig elbucsuzom tole de feloldom egy idő után és mondom neki hogy miért használt ki, stb.. o csak annyit mondd hogy velem akar lenni és szeret és megbánta.

De most mi történik velem?

Nem értem...


24N

Ex: 22F

Új srác: 27F


2019. jún. 25. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt minek beszelgetsz meg mindig a manipulatív féreg exeddel? Másrészt ne akarj egyik kapcsolatból a másikba ugrálni, mert így sosem amiatt leszel az új paroddal, mert szereted, hanem hogy legyan valakid, mindegy, hogy ki az.
2019. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Röviden éppen cseszed el az életedet.

32/f

2019. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem beszelgetek vele. Le van tiltva. Csak van hogy feloldom és mondom neki a régi dolgokat, mert úgy zavar... hogy azokat tette velem.

Másrészt amióta szét mentunk nekem már volt más, vagyis úgy mondom nagyon tetszett más, de abból nem lett semmi. Úgy érzem már mindkettő semmis nekem az életemben, és tegnap óta is van ez a fiú, nagyon aranyos, kedves, cuki, de nem értem magam.

Vágyom egy kapcsolatra, ahol van szeretet, tisztelet, becsület, őszinteség, hűség, stb...

És már nem szeretem az exem és az előző férfi sem erdekel, de nem értem magam.

Ez az új srác meg tokre szimpi és bejon

2019. jún. 25. 14:19
 4/22 A kérdező kommentje:

Mivel cseszem el?

Megkene bocsátani az exemnek és vele lenni? Nem hiszen.

2019. jún. 25. 14:20
 5/22 A kérdező kommentje:

Kapcsolatba egyébként én csak akkor megyek bele ha érzek valamit a másik irant.

De most nem ertem mi van velem.

Megijedtem az ujtol...

2019. jún. 25. 14:22
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, mintha le akarnad tenni a cigit es csak minden masnap gyujtanal ra, es nem erted miert kivanod megis minden nap.

Tiltsd le vegleg. Nem megbocsatani kell, hanem kitartani vegre az elhatarozasod mellett, mert amit most csinalsz az egy fegyelmezetlen otevesre vall.

2019. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nyugodtan hazudhatsz magadnak, hogy te nem beszélsz az exeddel, meg így meg úgy, engem ugyan nem érdekel, hogy cseszed el az életed. Te az exednek egy ócska limlom vagy, amit eltesz a kamrába, hátha még jó leszel valamire, ha másra nem is, legalább annak a tudatnak, hogy még mindig be tud teged hülyíteni. Hiszen tényleg he tud. Amíg ezen nem leszel túl, sosem lesz egészséges párkapcsolatod. Sok nő van ebben a csapdában, évtizedekig hülyítve. Te döntöd el, mennyit pazarolsz el erre az életedből.
2019. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igen, letiltottam most már végleg mert undorító amiket velem tett.

De a lényeg az, hogy látok pl szerelmes párokat és arra gondolok, hogy milyen cukik, stb.. és én is ezt akarom.

És itt van ez a srác, de most meg beijedtem, hogy is mondjam... arra gondolok hogy inkább vissza megyek az exemhez, mert azt ismerem, de közbe meg egyáltalán nem akarok, értitek mit mondok?

Pedig nem szeretem már, kiabrandultam.

A lakasbol is elkoltoztettem amit hónapokig nem bírtam megtenni, mindenhonnan töröltem, kidobtam mindent, nem sírok miatta...

Tegnap úgy voltam vele hogy keszen állok randizni stb

De most meg felek...

2019. jún. 25. 14:26
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Én csak abból a szempontból beszéltem az exemmel, hogy elmondtam neki hogy milyen undorító amiket művelt velem és soroltam fel a régi dolgokat

Eszem ágában sincs vele újra kezdeni.

Kiakarok ebből lepni.

Épp ezért nem értem miért van ez.

2019. jún. 25. 14:28
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Elhiheted, hogy az exed pont lesz.rja, hogy te pentyegsz neki, hogy neked mi fáj és osztod neki az észt. Neki csak az a fontos, hogy ekkora hatással van még mindig rád, neki ez jó dolog.

Kerdező, nem bántásból, de nagyon ostoba nőszemély vagy.

2019. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!