Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történik velem?

Figyelt kérdés

Volt egy exem. 3 évet voltunk együtt. A lényeg annyi, hogy megcsalt, kihasznált, megalazott, hazudott végig. Már lassan fel éve nem vagyunk együtt. De ezalatt majdnem hogy végig beszeltunk, mármint o azt hajtotta hogy megváltozott és velem akar lenni en pedig a régi dolgokat, hogy miket tett velem... nem vagyok bele szerelmes, nem akarok vele lenni mert kb a hideg kiraz ha rá gondolok... érdekelt ez idő alatt más, komolyabban, de az csalódás volt és most újra ismerkedem. Ez a fiú nagyon rendes, hétvégén randizunk.

De most beijedtem.. mármint felek az ujtol és gondolok az exemre, mármint hogy az régi, “ismerem”, de nem értem... most akkor mégsem leptem túl rajta? Vagy mi történik velem?

Ez a srác nagyon aranyos, tok boldog voltam eddig (tegnap óta folyamat beszélünk), de nem értem magam.

Exemmel nem akarok lenni, de akkor mégis mi ez? Le volt tiltva két hete folyamat egy hetig, feloldottam mert idegesitenek azok a dolgok amiket velem

Tett és folyamat mondtam neki... 3 napja is feloldottam újra és mondtam neki a dolgokat... mindig elbucsuzom tole de feloldom egy idő után és mondom neki hogy miért használt ki, stb.. o csak annyit mondd hogy velem akar lenni és szeret és megbánta.

De most mi történik velem?

Nem értem...


24N

Ex: 22F

Új srác: 27F


2019. jún. 25. 14:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem csak tùl csalódott vagy,és sok oyan dolog maradt benned,amit még elmondanál neki.És ez ilyen leállíthatatlan lavinaként zùdulrád,ezért a lettás,majd feloldás.

Próbáld meg fejben tùltenni magad rajta,mert így sose lesz vége a haragnak.Koncentrálj arra,aki most tetszik,és próbáld megállni,hogynem írsz neki.Hagyd letiltva.

2019. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nagyon sok csalódást és fájdalmat okozott, egy betegséget is kaptam miatta. Nem akarok soha többe vele lenni.

Szeretnek boldog lenni és boldoggá tenni valakit. Akivel együtt építjük a jövőt.

Elmenjek szombaton a randira? A sraccal azóta 0-24 beszélünk.

2019. jún. 25. 14:32
 13/22 anonim ***** válasza:

Be vagy szarva, hogy ugyan azt eljátssza veled az új, mint az exed, pedig még nem is ismered. Míg a múlton forogsz, addig hiányozni fog belőled az az alapvető bizalom, ami egy kapcsolat kialakításához kell.

Jó ötlet megbocsátani az exednek, hiszen már közötök nincs egymáshoz, így felesleges haragudnod rá és szapulni fejben vagy feloldva a neten. Míg ezt csinálod, addig nemigen tudsz másra figyelni, hiszen az "exeddel vagy".

32/f

2019. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább legyél egyedül egy ideig és építsd fel magad, ne akarj egy újabb pasira támaszkodni.
2019. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Már voltam eleget egyedül. 16 eves korom óta egyedül vagyok. Egyedül elek 3 éve. Az előző kapcsolatban is kb egyedül voltam.

Most elmúlt félévben meg főleg.

2019. jún. 25. 14:35
 16/22 A kérdező kommentje:

A betegségem miatt el kell majd járnom pszichologushoz, mert nem gyógyítható amúgy sem és stressz alapú.

De én már vágyom egy társra. Aki szeret, megért, becsül, tisztel, őszinte, hűséges. És én is ugyanezt adnám neki.

Végre boldognak lenni.

2019. jún. 25. 14:37
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a randira.Nem kérdés.Ha nem mész bánni fogod,és az ex-el idegesìted magad.(11)
2019. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Én próbálom tényleg lezárni csak nehéz mert nagyon szerettem, de ez már nem így van. Nem akarok vele lenni. Már kitoroltem Mindenhogyan az életemből.

Erdekelnek mások, tetszenek mások, nem sírok utána.

És itt van most ez a srác is.

Lehet az is a baj hogy sosem randiztam még.

És felek. És ezer “húz” vissza a regi. Vagyis nem húz vissza mert nem akarok vele lenni, de “itt van”.

Nem tudom hogy mondjam...

2019. jún. 25. 14:43
 19/22 anonim ***** válasza:
Na jó, ezt a vergődést nem bírom tovább olvasni. Úgyis folytatod saját magad szivatását az exeddel.
2019. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem folytatom.

Épp ez az hogy teljesen le akarom zarni. Magamra, új sracra, boldogságra figyelni.

2019. jún. 25. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!