Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történik velem?

Figyelt kérdés

Volt egy exem. 3 évet voltunk együtt. A lényeg annyi, hogy megcsalt, kihasznált, megalazott, hazudott végig. Már lassan fel éve nem vagyunk együtt. De ezalatt majdnem hogy végig beszeltunk, mármint o azt hajtotta hogy megváltozott és velem akar lenni en pedig a régi dolgokat, hogy miket tett velem... nem vagyok bele szerelmes, nem akarok vele lenni mert kb a hideg kiraz ha rá gondolok... érdekelt ez idő alatt más, komolyabban, de az csalódás volt és most újra ismerkedem. Ez a fiú nagyon rendes, hétvégén randizunk.

De most beijedtem.. mármint felek az ujtol és gondolok az exemre, mármint hogy az régi, “ismerem”, de nem értem... most akkor mégsem leptem túl rajta? Vagy mi történik velem?

Ez a srác nagyon aranyos, tok boldog voltam eddig (tegnap óta folyamat beszélünk), de nem értem magam.

Exemmel nem akarok lenni, de akkor mégis mi ez? Le volt tiltva két hete folyamat egy hetig, feloldottam mert idegesitenek azok a dolgok amiket velem

Tett és folyamat mondtam neki... 3 napja is feloldottam újra és mondtam neki a dolgokat... mindig elbucsuzom tole de feloldom egy idő után és mondom neki hogy miért használt ki, stb.. o csak annyit mondd hogy velem akar lenni és szeret és megbánta.

De most mi történik velem?

Nem értem...


24N

Ex: 22F

Új srác: 27F


2019. jún. 25. 14:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Engedd el az exed, ne foglalkozz mi van vele, ne légy rá mérges azért amit tett. Szakits meg vele minden kapcsolatot és foglalkozz az életeddel, hogy boldog légy. Amíg múltban jársz, sose leszel boldog. Igen, rossz volt, gondolj úgy rá, hogy tanultál belőle. Az új srác pedig ha szimpatikus randizz vele, de ne siess el semmit. Megértem, hogy kapcsolatra vágysz, de nehogy ezért ismét egy rossz kapcsolatban találd magad. Kíváncsi vagyok betegségedre, priviben leirhatod. :)
2019. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt! :)


Kapcsolatba nyilván ha nem érzek semmi komolyat, akkor nem megyek bele. A srác komolynak tűnik.


Írok akkor privit.

2019. jún. 25. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!