Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehalgatott a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap nagyon csúnyán össze vesztem a párommal mivel kiderult hogy az autómba GPS és lehalgato féleséget szerelt be! Nem tudom pontosan mi a neve de olyan hogy ha küld egy telefon számra egy SMS-t akkor lekuldi a koordinátáit az autómnak hogy merre van. És ha a telefon számot felhivja akkor a rádión keresztül hallja hogy az autóban mit beszélek. Erre tegnap jöttem rá amikor szereltem át a rádióm kábeleit. Tud már róla hogy tudom csak az lenne a kérdésem hogy ha kb egy hónapja rakta az autómba akkor evvel lehet valami rendőrségi úton eljarni?

2019. jún. 25. 15:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
A párod, miért akarsz bármit a rendőrséggel. Illetve van titkolnivalód?
2019. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez jogilag tilos, ha feljelentést teszel ellene, akkor legalább is figyelmeztetik.
2019. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Nálatok aztán nagy a szerelem. Bizalmon alapuló, igazi kapcsolat.
2019. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
31%
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra. Lehet csak azért szerelte/szereltette be hogy ha ellopják a kocsit akkor könnyebben megtalálják.
2019. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Andizsuzsi ***** válasza:
98%

"Lehet csak azért szerelte/szereltette be"


Azért ilyesmit az ember megbeszél a másikkal.

2019. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk én nem a rendorokhoz fordulnék, hanem szakìtanék.

Alapvető bizalma nincs irántad

2019. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
Na és hogy került a te kocsid a parodhoz annyi idore, hoyg meg szerelohiz vinni is sikerult?
2019. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd ott, ez egy pszichopata.. az én exem a lakásban hallgatott le, utána jött a követés és a bekamerázás..alig tudtam kirakni mert már fenyegetőzött is végül meg is pofozott.. minél hamarabb hagyd el amíg nem késő..
2019. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
94%
Bizalom tisztelet az van..Kidobnam a radiot pedig a fejehez vagnam ennyi.
2019. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Férjem mi autónkba is tett nyomkövetőt.hogy könnyebb legyen megtalálni ha ellopják.
2019. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!