Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehalgatott a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap nagyon csúnyán össze vesztem a párommal mivel kiderult hogy az autómba GPS és lehalgato féleséget szerelt be! Nem tudom pontosan mi a neve de olyan hogy ha küld egy telefon számra egy SMS-t akkor lekuldi a koordinátáit az autómnak hogy merre van. És ha a telefon számot felhivja akkor a rádión keresztül hallja hogy az autóban mit beszélek. Erre tegnap jöttem rá amikor szereltem át a rádióm kábeleit. Tud már róla hogy tudom csak az lenne a kérdésem hogy ha kb egy hónapja rakta az autómba akkor evvel lehet valami rendőrségi úton eljarni?

2019. jún. 25. 15:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
31%

Ha ő sk. szerelte be, akkor elég nehéz rábizonyítani

De előtte szakítanék, az biztos

2019. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
Azonnal ki kell dobni és kész.
2019. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
Aki átszereli a rádió kábeleit, az jó eséllyel sokkal tájékozottabb annál műszaki téren, mint amit te itt előadsz.
2019. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Komolyan momdom hogy lehalgatott... Előttem mutatta meg aztán és bevallotta hogy ő szerelte bele egy hónapja. Meg is ütött amikor mondtam neki hogy szakítok vele azóta nem hagy békén. Azért akartam át szerelni a kábeleket mert kilógtak a rádió alól.
2019. jún. 25. 19:03
 15/29 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem villanyszerelőként végeztem mert mindig is érdekeltek az ilyen dolgok :D és képzeld: villanyszerelőként dolgozom már 4 éve és soha semmi gond nem volt avval hogy lány vagyok :)
2019. jún. 25. 19:37
 16/29 anonim ***** válasza:
47%
Nullára pontoztatok, de attól még a rádión keresztül nem fog lehallgatni senki semmit. Nincs benne mikrofon.
2019. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
96%
#20 autótól függ, az én apám kocsijában van beépített mikrofon.
2019. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
És ez külön készülék amibe eleve van mikrofon
2019. jún. 25. 21:13
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
A villanyszerelő meg az autóvillamosság szerelő között van némi különbség....
2019. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha az autórádiód mikrofonos, akkor miféle lehallgatót szerelt be, és minek?
2019. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!