Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehalgatott a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap nagyon csúnyán össze vesztem a párommal mivel kiderult hogy az autómba GPS és lehalgato féleséget szerelt be! Nem tudom pontosan mi a neve de olyan hogy ha küld egy telefon számra egy SMS-t akkor lekuldi a koordinátáit az autómnak hogy merre van. És ha a telefon számot felhivja akkor a rádión keresztül hallja hogy az autóban mit beszélek. Erre tegnap jöttem rá amikor szereltem át a rádióm kábeleit. Tud már róla hogy tudom csak az lenne a kérdésem hogy ha kb egy hónapja rakta az autómba akkor evvel lehet valami rendőrségi úton eljarni?

2019. jún. 25. 15:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem az autó rádióm mikrofonos hanem ez a kütyü...
2019. jún. 25. 23:02
 22/29 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék aki nem hinné el... Ugyan ilyent tett az automba!

2019. jún. 25. 23:12
 23/29 anonim ***** válasza:
58%
Egyre jobban belegabalyodsz a kamu dumádba. Beszélsz itt gps-ről, meg hogy a rádión keresztül lehallgat, de most lehallgatóeszközről zagyválsz. Csiszolj még a meséden.
2019. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Csak választ szerettem volna kapni hogy mitévő legyek de itt az emberekbe olyan nagy a rosszindulat hogy az már szörnyű. További szép estét!
2019. jún. 25. 23:32
 25/29 anonim ***** válasza:
47%
Tedd fel a kérdést a jogi kategóriában, ott nem ennyire ellenségesek és rosszindulatúak az emberek.
2019. jún. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%

Én feljelenteném, legalább nyoma legyen.

Ahogy írtad, agresszív, még jól jöhet.

2019. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%

Amit linkeltél az NYOMKÖVETŐ, ezzel hogy hallgatna le?

Plusz semmi kábelt nem látok a "kütyün"

Mesélj még..

2019. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azért vicces, hogy valaki ennyire technikai analfabéta, meg inkompetens. Röhögd ki, ezt sokkal egyszerűbben és olcsóbban meg lehetett volna oldani. A "párod" egy töketlen f***sz.
2019. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
36%
Két l betűvel lehet csak lehallgatni. Szívesen. :)
2019. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!