Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Kicsit hosszúra sikerült

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt párommal, van egy 2,5 éves kislányunk és 36 hetes terhes vagyok. Az első gyerek születése után még jó volt minden aztán meg amint rá jött a drága hogy, a gyerek neveléshez sírás is meg egyéb dolgok is járnak nem igazán volt jó a kapcsolatunk. Semmibe nem segített,már ott voltam hogy beadom a kislányt bölcsibe elmegyek dolgozni és elköltözünk a kis lánnyal együtt. De közbe kiderült hogy terhes vagyok (az én hibám, szedtem fogamzás gátlót de kimaradt néha) 10+4 napos voltam amikor eljutottam az orvoshoz. Mire eljutottam oda, már nem csinálták meg az abortuszt. Így már bölcsibe sem tudtam adni a kis lányt. A terhességem kész szedvedés, veszélyeztetett terhes lettem 20 hetesen de mivel segítségem nem volt emeltem egész nap a kislányt, nap végére már csak beestem az ágyba annyira fáradt voltam.30. Hét óta folyamatosan görcsölök mert nincs időm pihenni. 2 hete elkelett vinnem a kislányt a kórházba kontrollra (laktóz érzékeny) de annyira bevolt dagadva a lábam a házba alig bírtam menni, a párom meg inkább korán reggel elment holott megértem 1 hónappal ezelőtt hogy segítsen majd. Ráadásul ide "költözött" az anyósom, aki (nem túlzok) egy undorító nő. Maga után csak szemetet hagy, a kávé zaccot csak kiszorja a szekrényre, bent cigizik a házba, de a földre hamuzik, a betétet a mosdókagylóba haddja.. Olyan vagyok mint egy cseléd, én meg már csak azt érzem lassan össze esek. Apukámnak meg anyukámnak valamelyiknap el is meséltem a próblémámat és kijött belőlem minden. Mondták hogy költözzek haza a gyerekekkel, majd egy év múlva vissza megyek dolgozni és össze tudom magam szedni. De nem szeretnék a terhükre lenni két gyerekkel de már tanácstalan vagyok.. Ahoz képest hogy az apja nem foglalkozik vele, nagyon szereti a lányunk. Amikor megtudtam hogy terhes vagyok és nem tudom elvetetni az volt az első gondolatom hogy örökbe adom. De nem vagyok rá képes..Ugyan annyira szeretem már mint a kislányt.. ( Az apukát még az sem érdekli mi lesz a neve, akár hányszor próbáltam erről beszélni vele). Nem tudom mit csináljak.. De ha itt maradok félek tényleg nem fogom bírni, de szüleimnek a terhére sem akarok lenni,de a gyerekről sem akarom elmondani és nem is fogok... Ti mit tennétek a helyembe? Kérlek ne ítéljetek el, és a rosszindulatú hozzászólásokat kerüljük kérem..

2019. jún. 26. 07:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza a szüleidhez, még mielőtt komolyabb bajod esne.
2019. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha az én lányom lenne ebben a helyzetben, akkor mi, a szülei, egy árva szó nélkül segítenénk, nem lennél teher és szerintem a szüleid is így gondolják. Menj haza. Kérlek.
2019. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus szenvedő ember vagy. Neked az esik jól, hogy szenvedsz... Úristen hány ilyen van, komolyan ennek tuti van valami pszichológiai megfelelője, hogy ez miylen betegség.


Szüleid azért ajánlották a segítséget, mert nekik nem teher. Mindenki normálisan válaszolt és tanácsot adott. És te a kommentedben is csak panaszkodsz meg rinyálsz, hogy mitől még rosszabb a helyzet. Ne érts félre tényleg szörnyű, csak neked kB ott a tök egyértelmű kiút, amit eddig is megléphettél volna, csak képes vagy a saját szenvedésed érdekében azt kamuzni még saját magadnak is, hogy a gyerek miatt nem léptél.


Ezen gondolkozz el, miközben csomagolsz, és mész anyádékhoz.

2019. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Kezdj el csomagolni, és kérd meg apud, hogy menjen értetek.

Nem a nyakukon leszel, hanem átmenetileg segítenek. Egy év múlva mehetsz dolgozni, gondolom abban is segítenek, hogy bölcsiből elhozzák a kicsit, ami felbecsülhetetlen segítség.

Aztán ha talpra álltál, majd viszonzod. Ők a családod.

Egy percig ne maradj ezzel az emberrel és az anyjával.

A lányod továbbra is szeretheti, jól érzi magát ha láthatás van. De később őt is megviselné, hogy az apja tojik rá. Neki is jobb, ha addig váltok, amíg kicsi.

2019. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan szerinted ez normális? Hogy a fenébe vagy ilyen papucs hogy ennyit tűrsz? Szereti a gyerek az apját és melyik gyerek nem szereti? Attól még el kell onnan menned ha csak nem arra buksz hogy téged kihasználnak meg egyebek. Nem kell itt sajnálkozni mindenki mondja hogy menj haza a szüleidhez ők is mondták hogy menjél akkor miért nem mész? Ennyire szeretsz szenvedni? Hívd át apádat mikor nincs otthon a párod aztán pakoltok.
2019. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező..sajnállak is, de valmailyen szinten annyira nem. Hát, hogy lehetsz ekkora cseléd mond?


A férjemnek ultimátumot adnék ebben a pillanatban! Vagy elmegy dolgozni, tehát TÉNYLEG dolgozni vagy köztünk mindennek vége. Habár én ezzel már lehet nem is próbálkoznék, csak közölném vele, hogy találjon más szolgát!


Anyósod egy undorit trehány nő, és te ezt tűröd?? Hát a szájába tömném azt a betétet, majd a hajánál fogva rángatnám ki a házból! De nem..te gondolom mész utána és takaritasz! Elhiszem, hogy nehéz, de ha nem teszel ellene, akkor semmi sem változik!!!


A szüleid normálisak tünnek! Fogadd el a segitséget és ne érezd azt, hogy a nyakukra költözöl. Volt egy életed, ami rosszul alakult, nem a nyakukra szültél. Örülj, hogy ott vannak neked és segiteni akarnak!


Tudod, hogy a babának nem tesz jót a stressz. Ja meg a cigizés a házban??? Pff...és te hagyod...


Elmondom mit csinálnék. Fognám magam és hivnám a szüleimet! Összecsomagolnék és a gyerekkel együtt közölném, hogy viszlát, majd a biróságon tárgyalunk a továbbiakról (pl. tartásdij). Szedd már össze magad és lépj ki ebből a cseléd szerepből!!! Még a baba születése előtt költözz vissza a szüleidhez, mert ezek kicsinálnak téged!

2019. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
#13 Igazad van, csak kicsit jó volt legalább itt ki panaszkodni magamat.. Azért is vagyok kicsit tanácstalan mert eddig mindent megoldottam életemben, suli melett dolgoztam ennek következtében hamar el is tudtam költözni. Azért mondtam hogy nem akarok a terhükre lenni mert még is csak,már 55 felettiek meglenne a saját bajuk erre jövök én. Meg félek is..ha egy év múlva vissza tudok menni dolgozni félek nem tudok annyi mindent megadni a gyerekeknek mint most.. Már mint egy két hónappal ezelőttig. (Amikor még volt munkája) Meg félek hogy nem tudom ez után mi lesz, bár akkor csak jobb lehet. :) És akkor tényleg az a legjobb ha elköltözünk, köszönöm szépen a válaszokat.
2019. jún. 26. 08:34
 18/40 anonim ***** válasza:
32%

14 naposan még el tudtad volna vetetni, gondolom a gyógyszeres megoldásra mondták, hogy nem és most tartassz ott, hogy nem. De mindegy is, a a tábla készen áll, a bábuk mozognak...felejtsd el ezt a fasságot, hogy nem akarsz a szüleid terhére lenni, markold fel a kicsit, irány haza és add be szépen a vállást, amennyiben házasok vagytok, aztán szüld meg a kicsit, állj talpra és vigyázz magatokra.

32/f

2019. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó! Nem 14 nap!!! Érteni magyarul???



Kérdező azonnal csomagolj és a világért se hagyd, hogy lebeszéljenek róla! Ha a szüleid megtehetik, akkor jöjjenek el értetek! Attól nem kell félned, hogy majd kevesebbet tudsz megadni a gyerekeidnek, hiszen a férjed most is egy léhűtő link alak. Ebben a történetben egyedül húzod az igát. Hogy meddig? Rajtad áll..

2019. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Menj haza a szüleidhez!!! Másoknak ennyi sem adatik meg segítségként, nem kell itt most a jómodor. Ott összeszeded magad, ők unokázhatnak és egyenesbe hozhatod az életed. Ezért a szüleid. Lányod ebben a helyzetben lesz, neked a terhedre lenne?! Ugye, hogy nem?


30n

2019. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!