Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Kicsit hosszúra sikerült

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt párommal, van egy 2,5 éves kislányunk és 36 hetes terhes vagyok. Az első gyerek születése után még jó volt minden aztán meg amint rá jött a drága hogy, a gyerek neveléshez sírás is meg egyéb dolgok is járnak nem igazán volt jó a kapcsolatunk. Semmibe nem segített,már ott voltam hogy beadom a kislányt bölcsibe elmegyek dolgozni és elköltözünk a kis lánnyal együtt. De közbe kiderült hogy terhes vagyok (az én hibám, szedtem fogamzás gátlót de kimaradt néha) 10+4 napos voltam amikor eljutottam az orvoshoz. Mire eljutottam oda, már nem csinálták meg az abortuszt. Így már bölcsibe sem tudtam adni a kis lányt. A terhességem kész szedvedés, veszélyeztetett terhes lettem 20 hetesen de mivel segítségem nem volt emeltem egész nap a kislányt, nap végére már csak beestem az ágyba annyira fáradt voltam.30. Hét óta folyamatosan görcsölök mert nincs időm pihenni. 2 hete elkelett vinnem a kislányt a kórházba kontrollra (laktóz érzékeny) de annyira bevolt dagadva a lábam a házba alig bírtam menni, a párom meg inkább korán reggel elment holott megértem 1 hónappal ezelőtt hogy segítsen majd. Ráadásul ide "költözött" az anyósom, aki (nem túlzok) egy undorító nő. Maga után csak szemetet hagy, a kávé zaccot csak kiszorja a szekrényre, bent cigizik a házba, de a földre hamuzik, a betétet a mosdókagylóba haddja.. Olyan vagyok mint egy cseléd, én meg már csak azt érzem lassan össze esek. Apukámnak meg anyukámnak valamelyiknap el is meséltem a próblémámat és kijött belőlem minden. Mondták hogy költözzek haza a gyerekekkel, majd egy év múlva vissza megyek dolgozni és össze tudom magam szedni. De nem szeretnék a terhükre lenni két gyerekkel de már tanácstalan vagyok.. Ahoz képest hogy az apja nem foglalkozik vele, nagyon szereti a lányunk. Amikor megtudtam hogy terhes vagyok és nem tudom elvetetni az volt az első gondolatom hogy örökbe adom. De nem vagyok rá képes..Ugyan annyira szeretem már mint a kislányt.. ( Az apukát még az sem érdekli mi lesz a neve, akár hányszor próbáltam erről beszélni vele). Nem tudom mit csináljak.. De ha itt maradok félek tényleg nem fogom bírni, de szüleimnek a terhére sem akarok lenni,de a gyerekről sem akarom elmondani és nem is fogok... Ti mit tennétek a helyembe? Kérlek ne ítéljetek el, és a rosszindulatú hozzászólásokat kerüljük kérem..

2019. jún. 26. 07:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok... Meg szerinted hol jó a gyereknek, hogy egy dohányzó idióta nagymama mellett kell felnőjön, ahol azt látja, hogy normális ha kupit hagyunk magunk után?! Egy percig nem hagynám ilyen szituációban!!


30n

2019. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
csomagolj és menj minél előbb.
2019. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb ha hazamész mind ezt tanácsoljuk lépj amig nem késő !!!
2019. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Menj haza a szuleidhet. Szerintem neked is jobb és a gyerekeknek is jobb.

Meg mi az hogy a házban dohányzik, eleve a passzív dohányzás károsabb mint az aktív, gyerekre nézve meg végképp.

Menj el onnan.

2019. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kérdés a helyedben azonnal cuccolnék haza. Hidd el egy szülőnek nem teher a gyermeke családja főleg ha fel is ajánlották nincs miről beszélni. A gyerekek boldogsága a legfontosabb. Semmilyen segítséget nem kapsz a párodtól az kevés ha szereti mindig a cselekedetek mutatják meg ki mennyire szereti a másikat. Én azonnal költöznék nekem is van 2 gyermekem es ha ilyen szituációban lennek nem gondolkodnék. Ha jót akarsz magadnak és a gyerekeknek ne várakozz ott a semmire!
2019. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Rabszolgasors... Isaura... Költözz haza a szüleidhez. Remélem már pakolsz. Azt meg szabad kérdezni, hogy miért vártál ezzel a lépéssel idáig? Szeretsz mártírkodni?
2019. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Én mit tennék a helyedben?


Hazaköltöznèk a szüleimhez, és örökbe adnám a második babát. Ilyen helyzetben ugyanis se erőm, se energiám, sem pénzem nem lenne felnevelni. Ugyanakkor azt el tudom hinni, hogy ha már a pocakban van és kotodsz hozzá, ez nem ilyen egyszerű.


Az biztos, hogy haza kell költöznöd, mert így tönkre vágod magad. Azt írod, sajnálod a kislányt. Amiatt nem sajnálod, hogy egy ájulás környékén lévő, boldogtalan anyukája van?

2019. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Most sajnos azt kell írnom, hogy nem szabad annak az érzésnek teret adnod, hogy a szüleid terhére leszel. Egyszerűen most ne foglalkozz ezzel. Egy jó szülő megérti, ha a gyereke élete válságba kerül. Nem leszel a terhükre, hidd el. Most az a legfontosabb, hogy megszüld a babát, egészséges legyen, te pedig talpra tudj állni fizikailag és lelkileg is. Csatlakozom az előttem szólókhoz! Egy kanalat ne tegyél ott keresztbe! A legközelebbi időpont alkalmával, amikor nem lesz otthon senki, csak te a gyerekekkel: összepakolsz! Elmész a szüleidhez! És többet vissza sem nézel. Házasok nem vagytok, a ház nem közös, ahogy az írásodból kihámoztam. Apuka meg csak fizesse a gyerektartást szegény gyerekekre, amikor csak megcsinálni tudta! Ígérd meg, hogy elmész onnan.. :)
2019. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a biztatást. Beszéltem apukámmal, egy pár ruhát, meg a fontosabb dolfokat át viszünk ma, hétvégén meg a nagyobb dolgokat, és teljesen át pakolunk szüleimhez. Arra hogy miért vártam idáig még magam sem tudom.. Most nyugodtan lehet majd "csicskának" vagy "kis királynőnek" nézni. De szerintem azért mert, elmondhatom hogy, jó családba nőttem fel, persze voltak veszekedések szüleim között is(mint a legtöbb családban) de soha nem vontak bele minket meg mindig meg volt az a jó kis családias hangulat/légkör. És mindig is szerettem volna ha én is így tudom majd nevelni a gyerekemet/gyerekeimet. ( Bár ez lehet kicsit nyálasnak hangzik). Nem gondoltam volna hogy így megváltozik minden egy gyerek után, ami miatt persze nem a gyerek a hibás, hanem én, hogy ezek szerint nem igazán ismertem meg azt az embert akinek szültem. Majd jobb lesz. :) Még egyszer köszönöm a válaszokat. :)
2019. jún. 26. 12:56
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy ma már elkezdtek pakolni. Ugye ma már ott is alszatok?
2019. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!