Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm meghízott?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem 4 éve, akkor 50 kg volt és úgy nagyon szexi volt. Most 62 kg (165 cm magas) és nem tudok így vonzódni hozzá. Szóltam neki, hogy zavar, de megsértődött. Sokat sportol egyébként, minden nap eljár futni vagy a kondiba, de mellette sokat is eszik. Igaz egészségesen eszik, de ugyanannyit mint én, pedig én azért egy jóval magasabb férfi vagyok.


32f és 26N


2019. jún. 26. 10:35
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
89%

"Tévhitben él az aki azt hiszo hogy a párja dagadt disznóként is szeretné és vonzódna hozzá."

Csak a dagadt disznó nem itt kezdődik.


Mindennap eljár futni vagy kondiba, egészségesen eszik, annyit, mint a párja.

(Gusztustalannak tartanám, ha pl a párom szóvá tenné, hogy ugyan ne egyek már annyit, mint ő, mert nekem ez sok... Pedig figyelek az étkezésemre. De ettől függetlenül.)


Tények:

26 éves, ez egy optimális súly, nem lehet elvárni senkitől, hogy a tinikori versenysúlyát tartsa élete végéig, főleg egy nőtől, akit sokkal több hormonális hatás ér.


Pont ekkora vagyok, mint a kérdező párja.

Tizenévesen nekem több volt a súlyom (70 körül).

26 évesen 57-58 kg voltam, mikor összejöttem a párommal, azóta született 2 közös gyerek.

Méretre, súlyra nem érzem soknak, csak "felpuhultam", inkább ez zavar (engem.) De igyekszem rajta változtatni.


A kérdező pont az a fajta, aki nem viselné el a terhesség utáni változásokat. Nem kell ahhoz brutál elhízás, elég pár kg, de a test megváltozik, ezt mindenki tudja. Akkor is, ha összvissz 10 kiló plusszal megússza a terhességet. Na akkor mi lesz? De most komolyan...

2019. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
56%

Azért hízott meg, mert több kalóriát visz be, mint amennyit eléget.

Dióból is lehet sokat enni, pedig a dió egészséges.

Csökkentse a bevitt ételek mennyiségét.


A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.

2019. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
25%
#11 nem mondtam hogy dagadt disznó, ettől függetlenül a párja nem vonzódik hozzá és ennyi elég.
2019. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a párja "szakítson".

Tök mindegy, mi zavar a másikon (most külső dolgokra értem), ha ő neki jó így, és nem akar rajta változtatni, akkor nem várható el, le kell zárni.

2019. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
6%

Dobd ki, ha nem akar fogyni.

Nincs undorítóbb egy dagadt nőnél, legocsmányabb mindnek a személyisége a bojlertestből fakadólag.

Ráadásul lusták is, megmozdulni is képtelenek, kuka kategória mind.

2019. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom,hogy jön ide a tinikor.4 éve járnak.Ha azóta is vannak együtt még akkor is bőven messze van a jaj akkora változáson megy át a testem időszaktól.De ha 28-tól,akkor sem indokolt.


Egészséges az nem azt jelenti,hogy akkor abból többet lehet enni.Ha meg jóval többet eszik,mint amennyit sportolással és a nap folyamán eléget,akkor cseszheti.A sportot is meg a kilókat is.12 kg akkor is sok.Főleg,ha alapvetően nem duciról indult.


A terhességet is hagyjuk,mert nem kötelezően híznak el emberek akkor sem.

2019. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
80%
Kedves utolsó neked milyen a testalkatod?
2019. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
66%
15. kommentelőnek szólt a kérdés, hogy neked milyen a testalkatod?
2019. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
92%

"A terhességet is hagyjuk,mert nem kötelezően híznak el emberek akkor sem."

Ha értetted volna, amit írtam, akkor ezt nem írod le. Direkt ezt próbáltam mondani. Induljon a terhesség 55 kilóról, fejezze be 65-tel. Menjen haza 58-cal, és 1 hónap múlva legyen újra 55.

Fogjátok már fel, hogy akkor sem fog soha ugyanúgy kinézni, nem lesznek ugyanazok az arányai, nem lesz ugyanolyan a bőre. Valamilyen szinten akkor is nyomot hagy, ha nem hízik el az ember.

(3-at szültem, súlyom kevesebb, mint előtte, a derék-csípő arányom 1-1 cm romlott mindegyik után....)

Vékonyabb, lapos hasú nő hasán még jobban meglátszik. Kevés az a szerencsés, akinek nem.

2019. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
30%
Csak a gond itt nwm a bőr,vagy a kicsit széleswbb csípő,szélesebb lábfej,hanem a plusz 12 kg!Te meg ezt nem érted,és jösz a tini korral meg a terhességgel.
2019. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!