Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm meghízott?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem 4 éve, akkor 50 kg volt és úgy nagyon szexi volt. Most 62 kg (165 cm magas) és nem tudok így vonzódni hozzá. Szóltam neki, hogy zavar, de megsértődött. Sokat sportol egyébként, minden nap eljár futni vagy a kondiba, de mellette sokat is eszik. Igaz egészségesen eszik, de ugyanannyit mint én, pedig én azért egy jóval magasabb férfi vagyok.


32f és 26N


2019. jún. 26. 10:35
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
30%

#19


Ne magadból indulj már ki kérlek.

Anyukám 20 kg-t szedett fel, mikor terhes volt velem. 149 centi 42 kg volt, majd lett 62 kg. Szülés után visszafogyott szülés előtti alakjára. És biztosíthatlak, semmit se változott meg az alakja.


A kérdező párja pedig nem szült még gyereket.

2019. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy nagyon vékony volt, amikor összejöttünk, de nekem pont az ilyen lányok az eseteim. Meglátszik rajta a hízás és akármennyire is szeretném őt vonzónak látni, már nem megy. És aki 165 cm, annak szerintem akkor is sok az, amit én 187 cm-es férfiként eszek.
2019. jún. 26. 12:26
 23/48 anonim ***** válasza:
68%

#21 Ha magamból indulnék ki, akkor írhattam volna, hogy "ha nekem sikerült, más is megcsinálja"...

79 kilósan estem teherbe az elsővel. 90-nel mentem szülni. Ekkor voltam 21 éves.

23 évesen le fogytam 62-re. De direkt nem ezt írtam példának. (Gondolom, nem méregetted anyukád derekát terhesség előtt meg után.)


De akkor hogy érthető legyen:

Ha most ez a helyzet, akkor mi lesz egy esetleges terhesség után, ahol nem lehet tudni, milyen nyomot hagy... A szétnyílt hasizom sem kívánságműsor alapon megy. De ez is csak példa... A tinikor is csak megjegyzés volt, nem a szavakon kéne lovagolni. De mindegy.

2019. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
30%
Te lovagolsz a szavakon.Nem kotelezo az elhízás,hacsak nem hormonális,vagy betegség!
2019. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Szed fogamzásgátlót amúgy?
2019. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
87%

Pont, hogy NEM az elhízásról beszélek. A kérdező hogyan viselné mondjuk a terhesség, szoptatás után megereszkedett melleket, a striákat?

És ő vajon jár edzeni, figyel a kajára, vagy csak szerencsés alkat, és megy a zaba ezerrel?

2019. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
73%

"Az tény, hogy nagyon vékony volt, amikor összejöttünk, de nekem pont az ilyen lányok az eseteim."


Akkor szakíts vele. Jobbat érdemel. Biztos te soha nem fogsz változni.

2019. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, barátnőd testalkata egészséges, sportol is és egészséges ételeket fogyaszt, mégpedig annyit amennyi jólesik neki. Értem én, hogy neked a régebbi, csontkollekció alkata tetszett, de nincs jogod ezt visszakövetelni, ugyanis most sem túlsúlyos és nyilván jól érzi így magát. Én javaslom, hogy hagyd el, mert ő egy normális férfit érdemel, aki nem fordul el tőle ennyi miatt, te meg keress valami üres fejű babát akinek másból sem áll az élete, mint hogy neked megfeleljen.
2019. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

26# Miért kell mindig eltérni a kérdéstől,és tovább görgetni a sztorit kitalált elméletekkel??

Mi lenne ha terhesség után ez meg az lenne,mi lenne ha bárányok hullanának a barátnőjére.Mi lenne ha szőr nőne a tarkójára??Azt is tolerálni kell,és mindent.Csak mert egyszer összejöttek,ásó kapa,aztán onnantól azt csinál amit akar,ki kell tartani,és elfogadni ùgy ahogy van?Fenét!

2019. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
28# Honnan tudod milyen a barátnője?Láttad a testalkatát,láttad miket eszik,és abból mennyit?
2019. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!