Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem érti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem érti, hogy nekem több idő kell?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elég nehéz időszakban vagyunk. Nekem sok a munka, hétköznap meló után semmire nincs energiám, de ha van egy kis szabadidőm azt is együtt töltjük. Múltkor mondtam neki, hogy szeretnék a saját dolgaimmal foglalkozni, mert úgy érzem mindent együtt csinálunk. Kiakadt és azóta alig szól hozzám. Minden héten csütörtök estétől együtt vagyunk hétfőig, de úgy érzem neki ez sem elég.

Szeretem, de sokszor azt érzem, minden idejét velem akarja tölteni. Ő azzal érvel, hogyha két ember szereti egymást, nincs olyan, hogy sok a másik. Én mostanra eljutottam odáig, hogy nem tudom vele akarok-e lenni, szeretem hiányzik, de valahol viszont nem érzem, hogy ő az a nő akivel később is együtt akarok lenni. Ezt megmondtam neki, és azóta mégjobban megváltozott, mondta, hogy akkor minek vagyok vele, ha így érzek?

Valahol azt érzem, ha nem akarná minden idejét velem tölteni és hagyna egy kis teret, ez megváltozna.

Nem élünk együtt. Augusztusban lesz két éve, hogy együtt vagyunk.


28F


2019. jún. 26. 11:16
1 2
 11/18 piroska és a farkas ***** válasza:
64%
Félreértés van. Az, hogy a másik nem sok, hogy öröm, az nem azt jelenti, hogy mindig együtt kell csinàlni vmit. Arról beszélek, amikor boldogsàg az, hogy tudom, hogy épp a konyhàban főz, míg én írom a beadandót, vagy, hogy tudom, hogy beszélget egy jót a legjobb baràtjàval, és közben szàmàra öröm, hogy utàna hozzàm tér haza. Arról nem beszélve, hogy a kötetlen dolgok / élmények megosztàsa egymàssal pedig tényleg összekovàcsol. Nàlunk mondjuk 24 éves volt a pàrom, amikor megismertem, és 25 amikor a felesége lettem....és szàmunkra kifejezetten nehéz volt, hogy a munka miatt szinte csak a hétvégék vannak együtt, olyannira, h emiatt a munka terén is vàltottunk.
2019. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele mert nem szereted csak kihasználod a kényelem miatt és ez nem korrekt.
2019. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
2 egyaránt érthető felfogás. Egyik sem jobb vagy rosszabb. Ami tuti hogy nem illetek egymáshoz.... gondolom valami “ közös ismerősök mutattak be minket” keletkezésű kapcsolatocska ez kivédhetetlen mellékhatásokkal
2019. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Megint veszekedtünk.

Tegnap egész nap együtt voltunk, ma a haverokkal mentem találkozni, igaz azt mondtam neki, hogy 5-re biztosan végzek, de későn tudtam csak találkozni velük, így mondtam neki, hogy este 7-re átmegyek hozzá. Erre kiakadt, hogy 5 órát ígértem, és hogy a haverok biztosan fontosabbak. Erre mit kellene reagálnom?

2019. jún. 30. 16:25
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt, h átàllìtod facebookon magadat egyedülàllòra.
2019. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megbeszélt időpontod volt a haverokkal és barátnőddel is. Barát program valamiért csúszott, ezért felrúgtad a barátnőddel biztosra megbeszélt időpontot. Szerintem meg kellett volna kérdezned, hogy nem baj ha tolódik a találkozásotok, mert közbejött valami, így egyértelmű lett volna számára, hogy fontosabb és érdekel a véleménye.
2019. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, fontosabbak a haverjaid, mert miattuk beleszartál a barátnőddel megbeszélt dologba. Én se tolerálom, ha hülyére vesznek, vagy mások miatt borul a dolgom... Néha persze előfordulhat ilyen, de sejtem, hogy nálatok ez rendszeres, nem véletlen, hogy a barátnőd pipa rád.
2019. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze, ennyi. Én se értem pl. az olyan kapcsolatokat, ahol a nő nem bírja egyedül eltolni a belét a nőgyógyászhoz vagy bevásárolni, mert oda is ráncigálni kell a pasikáját. Tegnap egész nap vele voltál, nehogy már a haverjaiddal se találkozhass másnap, mikor az egész hétvégét vele töltöd. Mondjuk azt én se tolerálnám, ha tojnának az én időmre és nem szólnának, hogy késnek a megbeszélt programról. Telefonálás a minimum ilyenkor, még idegennél is, nemhogy barátnőnél.

Szóval szakítsatok, ha ez most kevés a barátnődnek, hidd ez később csak rosszabb lesz, és már az is baj lesz, ha két szót váltasz mással telefonon...A csaj meg fog folytani, mert mások az igényeitek. Nőként én is ilyen vagyok, hát kiakadnék, ha pasimmal 0-24-ben csak egymást lenne szabad bámulnunk. Nekem is vannak saját hobbijaim, sportjaim, munkám, mégis össze tudjuk egyeztetni. Volt hogy 1 hónapra külföldre kellett utaznom, megbeszéltük és megértette a párom.


Menekülj kérdező ebből a kapcsolatból!

2019. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!