Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Már több éve együtt vagyunk a párommal, együtt is élünk egy éve.

Mint minden kapcsolatban, van 1-2 kisebb veszekedés, de mindig kibékülünk. Viszont sokszor csúnyán beszél velem.

Már egy ideje allergiától szenvedek, és felhólyagosodik a szám, váladékozik, undorító. A testemen is kiütések jönnek ki. Ma emiatt sírtam kicsit, hogy elegem van belőle, semmi sem használ stb. Őt meg nem is érdekli, mikor megemlítettem neki, mondja hogy ő mit tudjon vele csinálni, attól nem lesz jobb hogy sírok, meg ne siránkozzak, menjek orvoshoz. (Már voltam, de nem hatnak a krémek). Mennénk nyaralni, de félek hogy ott is kifog jönni az allergia, mert a napsütés miatt van. Már kivan fizetve a szállás, de nagyon félek tőle, hogy emiatt nekem a nyaralás borzasztó lesz, ő meg persze élvezni fogja, én meg se merek majd szólalni, mert úgysem érdekli. (És ez részemről kidobott pénz). Folyton azt mondja, hogy neki dolgoznia kell, majd megtudnám stb. (Pedig én is dolgozok mikor tudok, csak mellette tanulok is).


Jobb lenne, ha szakítanék vele? Vagy más pasi is ilyen lenne? :( tényleg elvagyok keseredve, főleg így, hogy őt egyáltalán nem érdekli az állapotom.

Esetleg ha valaki volt hasonló szituban, nyugodtan írhat, hálás lennék.


2019. jún. 27. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Otthagynám a fenébe és keresnék mást. Nem, nem feltétlen ilyen más pasi. A leírásod alapján a párod egy bunkó, aki nem képes még egy "Jaj te szegény"-t sem kinyögni. Szerintem valamennyire a párodnak támogatnia kéne téged és figyelnie rád. De ez csak az én véleményem.


"Már kivan fizetve a szállás, de nagyon félek tőle, hogy emiatt nekem a nyaralás borzasztó lesz, ő meg persze élvezni fogja, én meg se merek majd szólalni, mert úgysem érdekli. (És ez részemről kidobott pénz)"


Ezt a részt mondjuk nem igazán vágom ettől függetlenül, attól, hogy neked sz.r, neki is legyen az, vagy hogy gondoltad?


Tényleg nincsen semmi megoldás erre az allergia dologra?

2019. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommentet!


Természetesen nem, nem akarom azt, hogy neki is rossz legyen, csak zavaró, hogy semmi empátiával nincs felém, nem érdekli hogy nekem fáj az egész arcom ettől az undorító allergiától, és tiszta seb és genny a szám környéke.


Napallergia, kb az a megoldás, hogy ne menjek napra. :) pedig imádom a napot, a jó időt, a telet, hideget, borongós időt pedig ki nem állhatom, de hát ez van.

2019. jún. 27. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Napallergiás vagyok, az én párom sem pátyolgatja a lelkem, mégsem szakítok vele. Szerintem túlliheged. Igen, elhiszem, hogy elkeserítő, mert semmi sem használ, de ettől nem kell temetni se a kapcsolatot, se a nyaralást. Kicsit nebántsvirágnak hatsz.


30n

2019. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Más az, ha "nem pátyolgatja" meg megint más, hogy csúnyán beszél vele és nem foglalkozik vele... az én párom sem pátyolgat, de nem is ilyen.


Probáltad ezt vele komolyan, kultúráltan megbeszélni? Hogy téged ez zavar?

2019. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekem volt egy exem, aki állandóan sajnaltatta magát, tisztára lehangoló volt, nagyon lehúzta az eletkedvem az állandó nyafogassal. Egy idő után én is flegma nem torodom lettem vele szembe és nem vettem komolyan a problémáit, amikor ezt észrevettem egyből szakítottam vele.
2019. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne hallgass a sok empátia nélküli baromra. Egy párkapcsolatban alap, hogy támogatjuk a másikat. Keress egy normális embert, aki nem egy önző érzéketlen paraszt, mint a gyakorin fellelhető szerencsétlenek többsége. Komolyan mondom, ne maradj vele. Ha egy ilyen kis dologban is képtelen támogatni és együttérezni veled, akkor a komolyabb problémák esetén sem számíthatsz rá.
2019. jún. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!