Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom, hogy ilyen melegben nincs kedvem szexelni?

Figyelt kérdés
Már másfél hete nem volt szex köztünk, mert nekem semmi kedvem hozzá ebben a melegben. Izzadunk, ragad az egész testünk és akkor még bújjunk is össze, hogy mégjobban mmegsüljünk... De ő ezt nem érti meg, és nagyon akarná, mondtam ha annyira akarja, akkor tegye be, és legyünk túl rajta, de tőlem többet ne várjon, de így meg ő nem akarta... most eléggé haragszik rám, nem is jön be hozzám a hálóba. Jogos a hisztije? Ti mit szólnátok ilyen helyzetben?
2019. jún. 27. 22:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
4%

Az anál pont ilyen, egy nőnek fáj is meg jó érzés is egyszerre. Valakinek a jó érzés elnyomja a fájdalmat és élvezi. Ugyan ez van velünk is, ha pl én nem szeretem az anált, de a párom igen, akkor a rossz érzést elnyomja az a jó érzés, a tudat hogy tudom h a páromnak ez nagyon jó.


Egyszerűen a máshonnan érkező jó érzés magasan elnyomja a rossz érzést. Ugyan ez van minden mással is. Egyszerű dolog, ha oda vagytok egymásért a pároddal.

2019. jún. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
23%
És igen, írtam korábban, hogy a kérdező nem ilyen. Nem odaadó + önző. Ha csak ennyire szereti a párját, akkor csak sajnálni tudom a pasit.
2019. jún. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
26%
Itt a pasi a béna, hogy nem tudja felizgatni a barátnőjét. Oké, nincs kedved szexelni. De ha ismerné a testedet, fel tudna izgatni apró, "véletlen" érintésekkel. Ha újra lesz kedved a szexhez, szánjatok rá időt és ismerétek meg egymást alaposabban.
2019. jún. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%

Ekkora melegben én azt sem szeretem mikor ölelkezni kell mert utalok izzadni és azt sem szeretem ha a másik is úgy izzad mint a ló. Szex meg aztán pláne nem. Örülök ja levegőt kapok. Pedig nem vagyok túlsúlyos. Viszont ha a gyerekemet kell ölelgetni puszilgatni az nem zavar. Lehet itt is nálam van a probléma. De ha akarnék sem tudnék rajta változtatni.


31N

2019. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó,mert te is csak addig szeretted a párod amíg felcsinált.Most már nem kell szeretgetni,jönnek a kifogások,merthát megvan ami kellett belőle. Az olyan nőknek mint te sosem lesz a férfi a fontos,átmennek anyuciba és onnantól a férfi ott dögöljön meg ahol van.És ez gáz. A férjem exe is ezt csinálta. Addig ment a hízelgés amíg meg nem kapta a kölyköket,utána már rugdosta volna el a háztól,mert neki csak a donor kellett a saját céljaihoz,a pasi már nem.
2019. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
82%

Annyira szánalmas, mikor ilyen kitalált feltételekhez kötitek a szerelmet. Csak akkor szeret, ha élvezi az anált, csak akkor szeret, ha élvezi ezt-azt. Annyira gyerekes. És ezért mennek tönkre a kapcsolatok. Mert mindenki meg akar felelni valami elvárásnak. Bennem az anális szex semmi jó érzést nem kelt. És normális ember erre azt mondja, akkor nem kell erőltetni. Agymosott meg azt, hogy akkor nem szeretem a párom.


Ha szex közben a fejemre akar szarni, nekem azt tűrnöm kell, mert különben nem szeretem, és egyébként is tetszeni fog, mert örömet okoz neki.


???

2019. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Rühellem a meleget, világ életemben utáltam. De szexelni szeretek. Maximum nem az ágyban kell, hanem a zuhany alatt, a kertben stb. Ha nagyon akarnád, akkor meg lehetne oldani, de szerintem mindketten gyerekesek vagytok. Az egyik a meleg miatt hisztizik, a másik meg azért, mert nem tud dugni.
2019. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
28%
#25 már ne is haragudj de hol írtam hogy csak addig kellett amíg megcsinálta a gyereket? Te akkora retardált nő lehetsz mint az állat. Írtam én olyat hogy a gyerek előtt imádtam kánikulában szexelni? Mert én nem látom hogy effélét írtam volna. Férfi lennék és egyedül lennél nő a földön akkor is inkább a kezemet használnám.
2019. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
22%

"Viszont ha a gyerekemet kell ölelgetni puszilgatni az nem zavar."


De ha a férjedet kellene (kánikula ide vagy oda),mert esetleg vágyik rá,az zavar. És még velem van a gond. Az isten mentsen meg attól hogy ilyen feleséggé váljak :D

2019. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
37%
29-es remélem nem szaporodsz. Kölykök? Gyerekek!!! És még te hordod le a másikat mert neki nem igénye melegben az ölelgetés.
2019. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!