Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom, hogy ilyen melegben nincs kedvem szexelni?

Figyelt kérdés
Már másfél hete nem volt szex köztünk, mert nekem semmi kedvem hozzá ebben a melegben. Izzadunk, ragad az egész testünk és akkor még bújjunk is össze, hogy mégjobban mmegsüljünk... De ő ezt nem érti meg, és nagyon akarná, mondtam ha annyira akarja, akkor tegye be, és legyünk túl rajta, de tőlem többet ne várjon, de így meg ő nem akarta... most eléggé haragszik rám, nem is jön be hozzám a hálóba. Jogos a hisztije? Ti mit szólnátok ilyen helyzetben?
2019. jún. 27. 22:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%

Én sem bírom ezt a meleget, szex közben csak úgy folyik rólam a víz, néha kutya pózban a zacsimrol is lecseppen egy két izzadság csepp. Na és akkor mi van? Én örömöt akarok okozni a páromnak, nekem sokkal fontosabb az ő élvezete, mint az sajatom.

Az a baj a legtöbb nővel, hogy önző, csak a saját élvezet számít neki, semmit nem akarnak beáldozni a párjuk boldogságáért. Gondolom a farokra se szeretsz rácuppani. Aldom az eget, hogy nekem nem ilyen nőm van.

2019. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%

Azért olyan szép, mikor nők fenyegetik a másik nőt, hogy ne csodálkozz, ha megcsal. Ennek olyan szaga van, mintha mindenkinek kényszer lenne a szex, csak azért csinálják, hogy ne dugjon félre a faszijuk.


A kérdező is mondta, hogy tegye be, ergo a saját örömét félretette.

2019. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem kényszer a szex,mi speciel szeretjük,és nem csak szaporodási vagy unalom űzési céllal. Csak felvilágosítás. Ugyanis egyes nők hajlamosak sápítozni amikor több hónap/év "fáj a fejem" után a pasi másfelé néz. Aztán habzó szájjal szidja hogy mekkora ro_hadék ösztönlény,esetleg megbünteti váláskor a gyerekeken keresztül satöbbi satöbbi.
2019. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
51%

13. Ha úgy mondta neki, ahogy leírta (tedd be, de tőlem ne várj semmit), akkor nem tett félre semmit.


Aki igy közöl valamit a másikkal az nincs tekintettel rá és nem gondol bele abba, hogy ezek a szavak milyen hatással lehetnek a másikra. Ki akarja ezeket a szavakat hallani a párjától? Egyértelmű, hogy hogy gondolkodik a kérdező ilyen téren. Önző és hiányzik belőle a kedvesség/odaadás.

2019. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%
Kinek kell olyan szex amit a másik csak löttyedt fadarabként a plafont bámulva eltűr,hogy na legyünk túl rajta? Ha lenne farkam ettől a mondattól az életkedvem is elmenne,nemhogy a szexhez kedvem.
2019. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
16. Nekem van és egyet értek veled.
2019. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
71%

Pedig a pasiknak ennyi bőven elég. Rengeteg dolgot megtűr egy csomó nő, és érdekes módon nem érdekli őket, hogy a nő élvezi-e vagy sem.


Mi nem önző azon, hogy nem értem meg, hogy a másik fizikailag rosszul érzi a meleget? Ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire szeretjük, ez nem egy Danielle Steele teszt, hogy ha szeretsz, a tűzben is dugunk. Mindig a nő legyen csak tekintettel a szent farokra, fordítva soha. A férfit soha nem fenyegetik ilyennel, hogy tartsd a gatyádban, különben kidob a nő.


Egyetlen napra de szép lenne kipróbálni, ha a fétfiaknak kéne mindent szart lenyelniük (szó szerint) meg eltűrniük, különben a férfitársaik piaci kofa módjára megmondják a tutit.

2019. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
12%

Mint korábban is írtam, nekem a párom boldogsága az első, ha tudom, hogy valami boldoggá teszi, akkor a kedvéért megteszem. Mert tudom, hogy ő is így van vele,mint én. Fontosak vagyunk egymásnak.


Egy párkapcsolatban elképesztően lelkesítő tud lenni, ha látod a párodon, hogy nem szar le és tűzön vízen atmenne azért, hogy kicsit is boldoggá tegyen, ilyenkor te is úgy érzed, hogy ő is mindent megérdemel, amit adni tudsz.


Na ez az a dolog ami hiányzik a kérdező kapcsolatából.

2019. jún. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%
Vicces, hogy még ebből is nemek harcát csinálnak egyesek. Ha valaki megcsal másfél szexmentes hét után, annak nem való kapcsolat (mi lesz majd szülésnél, amikor lehet, hogy hónapokig nem lesz szex ? ). Nagy a meleg, van, aki ilyenkor örül, ha meg tud mozdulni. Nem kell kicsapni a hisztit mert másfél hétig nem kap pinát :D Ez az "önfeláldozás" téma pedig azért nevetséges, mert a szex normál esetben nem áldozat, hanem amikor mindkét félnek kedve van hozzá, akkor mindkét félnek örömet okoz. Nem egy eszköz arra, hogy boldoggá tegyük a párunkat, mivel normál esetben a szexet nem "adod" valakinek, hanem te is ugyanúgy élvezed. Ha valaki szerint azért kéne lefeküdnie a kérdezőnek a pasijával, mert a párkapcsolatban kellenek az "áldozatok", az kb úgy gondolkodik a szexről, mintha valami fizetőeszköz lenne.
2019. jún. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

De az, hogy a "kedvéért megteszed" neki is olyan jó? Ha tegyük fel, a párom szereti az anális szexet, én viszont előtte három napig bőgök, közben pedig a fogamat összeszorítva imádkozom, hogy legyen vége, akkor annak a párom örül? Őt boldoggá teszi, hogy én szenvedek, hogy tele vagyok rossz érzésekkel?


A meleg, a hideg, az éhség, a fájdalom elviselésének a kérése szerintem kegyetlen dolog. Főleg mivel ezeket a tényezőket senki nem irányítja. Nekem pl most 87/58 a vérnyomásom, ami nálam alacsony, és nem én döntöttem el, hogy nem akarom bírni a meleget.


Mi lenne a megoldás a kérdezőnél? Kedve nincs. Kedvet nem tud magára parancsolni. A pasinak nem jó, ha a lánynak nincs kedve. Akkor játssza el a kedvet? A férfinak az elég, hogy ha tudja, hogy a nő eljátssza, hogy akarja, közben meg minél előbb le akarja tudni az egészet?

2019. jún. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!