Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem segít a párom itthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem segít a párom itthon, engem okol mindenért van egy 6 hónapos gyerekünk, hogy vegyem rá hogy változzon?

Figyelt kérdés

Napi 8 órába dolgozik, én vagyok itthon a kicsivel én csinálok mindent, hazajön eszik, amit én teszek mindig elé, ha nem hozom be a kaját addig nem eszik, fürdik utána lefekszik tvzik, ő hulla fáradt nem bír semmit csinálni, különben én azért vagyok itthon hogy mindent nekem kell csinálnom, ha kérem hogy kicsit vigyázzon már a gyerekére meg tudjak én is fürdeni, húzza a száját vagy azt mondja hogy rakjam be addig a kiságyba, aztán elkezdek fürdeni csak ordítást hallok utána a gyerek torka szakadtából üvölt rohanok ki mindent hátra hagyva hogy mi van.. Hát hülye a gyerek meg hisztis...ezért már nem is fürdök csak este 10kor mikor letettem aludni. A ruhái ledobálva, ha szóvá teszem neki áll feljebb hogy az én dolgom. Meg miaz hogy ő foglalkozzon a gyerekkel én azért kapom a pénzt hogy foglalkozzak vele. Volt hogy megjött nagyon görcsöltem kértem fürdesse már meg, akkor nekem állt hogy akkor holnaptól menjek én dolgozni ő itthon marad vele. Havi egyszer tuti hulla részegre issza magát, vagy munka után vagy elmegy kocsmázni, de legutóbb itthon a konyhába itta magát földig. Olyankor megváltozik mintha nem is ő lenne, én már lefeküdtem aludni mert nem birtam nézni amit művelt, nem sokkal később arra kelek hogy mellettem van és rugdos közbe üvölt hogy megdöglesz. Volt olyan mikor részegen jött haza akkor is inkább elmenekültem aludni hogy megállt az ágy mellett és ordított hogy meg akarsz dögleni?? És mondtam hogy nem! Erre mondja hogy de most megfogsz! Erre kirohant a konyhába és hallottam hogy a kanalas fiókba csörömpölt. Rohantam ki utána fél álomba, akkor már jött visszafelé késsel a kezébe. Próbáltam kivenni a kezéből hogy le ne szúrjon, de megvágta a karomat. Másnap semmire nem emlékezett. Nem egyszer bekapcsoltam a hangfelvételt hogy legyen nyoma mit művel de nem hajlandó meghallgatni, csak engem hord el mindennek hogy felveszem meg lefotózom arra van csak eszem. Egyébként szerint skizofrén. Kértem hogy menjünk orvoshoz. Nem hajlandó. Mindenre lusta. Éjszaka 4-5x kelek a gyerekhez, hiába hallja hogy sír nem érdekli. Tudja hogy régebben vágytam eljegyzésre, azóta azzal zsarol hogy ha nem mehet a kocsmába nem fogja megkérni a kezemet. Teljesen tönkretesz. Egy senkinek érzem magamat mellette. A gyereket nagyon szereti és ő is őt, csak ne kelljen foglalkozni vele.. de én már teljesen ki vagyok készülve. Szüleimet volt hogy felhívtam hallgassák meg miket beszél részegen, erre még én voltam lecseszve hogy én választottam tűrjem, ki ne merjem dobni, hogy fogom kifizetni az albérletet..

Az a legrosszabb hogy hiába nekem van valamibe igazam, olyan szinten kidumálja magát hogy utána még én érzem magamat sz. rul.

Nem tudom mit tegyek. Egy perc nyugtom sincs. Egyedül sem tudok lenni egy fél órára sem.

Belémsúlykolta teljesen hogy én már csak egy anya vagyok, nem nő nekem csak a gyerekkel kell foglalkozni meg itthon mosni főzni takarítani vagy ha nem tetszik menjek én dolgozni.

Semmit nem kérek tőle már takaritok utána is amikor mondom neki pl hogy mosogass el magad után, nekem áll hogy ő se kér tőlem soha semmit!

Mondtam hogy el fogom hagyni mert nem bírom, azt mondta hogy mehetek. Másnap meg nyalizik de nem csinál itthon egyszerűen semmit. Teljesen ki van készülve hogy napi 8 órába dolgozik.

Hétvégén meg xboxozik egész nap... . Ti mit tennétek a helyemben?


2019. jún. 28. 11:43
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Nem fogja bántani a gyereket inkább engem. De mondtam már hogy ha kihívom a rendőröket nem fogják elvinni csak mert részeg!

Múltkor részeg volt mondtam felköltöd a gyereket. Csak nézett rám hogy neki van gyereke? Eszébe sincs olyankor

2019. jún. 28. 12:47
 42/57 A kérdező kommentje:
Ja tudom hogy az én hibám hogy még mindig itt vagyunk. Csak nem voltam benne biztos jó döntést hozok e ha elviszem a gyereket az apjától arról nem beszélve akkor mit tenne ha megtalál..
2019. jún. 28. 12:49
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

És 3 évig az se tűnt fel, hogy alkoholista és skizofrén? Az szép.

Illetve bocsi, 1,5 év után jött a gyerek, ami nyilván nem volt elég kiismerni.


Nehéz lesz? Az. Ha vele maradsz, nem lesz nehéz?

2019. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Hogy írjam már le érthetően hogy mostanában lett ilyen?

Azelőtt nem ivott!

Nem volt ilyen abszolút.

És nem ő tart el hanem 3 éve felesbe fizetjük az albérletet hogy ez is érthető legyen. Józanon nem viselkedik úgy mint egy skizofrén. Ha részeg akkor olyan amit néhány hónapja tapasztalok!

2019. jún. 28. 13:23
 45/57 anonim ***** válasza:
100%
Itt hiába írunk mink akármit, szerintem te sose fogod elhagyni.
2019. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

És ezt mi alapján döntötted így el?

Írásmód alapján?

Mert magyarok nem tesznek ilyet egy családban?

Képzeld párom sem az...

Mindenesetre jelentettelek...

Pont a romáknál van az hogy összetart a család meg a rokonság..

Nem is értem mi köze ennek a kérdésemhez?!

2019. jún. 28. 13:43
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, kapd a gyereket és menekülj. Így folytatja, vér fog folyni, lehet egyszer a gyerekre ront rá, mert sír!!! Komyan ebbe akarsz maradni?!?!
2019. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Te asszony, a férjed meg akar ölni! Azonnal rendőrségi feljelentés! Ne várd meg, amíg neked kell szúrnod/lőnöd.
2019. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

Ja akkor végül is maradj, várd meg, hogy megöljön, a gyerek meg haljon éhen, mert senki se fogja észrevenni, hogy mi történt..

Te tényleg ezt akarod????

Annyi segítő szervezet van, lépj már le onnan a gyerekkel!

2019. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
91%
Mit tennék? Válnék. Azonnal.
2019. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!