Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a pénztárcájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a pénztárcájában rejtegeti az exe fotóját?

Figyelt kérdés

Mi előtt azt hinnétek kutakodtam, leszögezem előttem ejtette ki a tárcájából. Nem csináltam belőle ügyet. Viszont rá fél évre megint előbukkant. Amikor viccből rákérdeztem, azt mondta régen kidobta... Tehát hazudott nekem. Kicsit rosszul esett, hisz a volt pasijáról sokszor mesélt nekem, panaszkodott, hogy mennyire rossz volt, máskor, meg hogy az első egy év milyen klassz volt. Pedig a srác néha verte őt, lerombolta az önbecsülését... Aztán a barátnőm talpra állt és nehezen, de kiszállt a kapcsolatból.


Akkor még is mire véljem ezt?


2019. jún. 29. 04:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
73% Nekem is mindig ilyen részleteken akad meg a szemem. :D Az is lehet a kérdező egy magányos srác, aki így éli ki magát.
2019. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Jó, nagyanyám meg Gyurcsány Ferenc képét hordozza ott, most az jobb? Nem.
2019. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

És most boldog vagy hogy széttépte? Ezennel kijelenthetjük hogy fülig beléd van szeretve ettőlfogva?

Mikor jön rá az aki bizonytalan, hogy a szerelmet nem lehet sem kicsikarni, sem vásárolni, ott semmilyen fotó nem változtat semmin, vagy szeret, vagy nem.

2019. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13-as, nem a kérdező várta el, hogy széttépje a képet, magától tette meg. Most már mindegy mit csinál, hazudott a kérdezőnek, és elég furcsa az is, hogy még mindig magánál hordja az exe képét.
2019. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azoknak akik értelmes választ adtak, mentek a zöld kezek.

Köszönöm a segitseget, vagy azt, hogy elolvastátok, már ez is sokat jelentett nekem!


Igen reggel fél 6-6 közt "meccseltük" le, se én sem a barátnőm nem az a veszekedős típus.


Szomorú vagyok még egy kicsit, de ez van... Remélem elmúlik.

2019. jún. 29. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!