Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette, hogy több szabadságra van szüksége. Ez már a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés
Vagy van esély arra, ha megkapja, akkor jó lesz minden? Igazság szerint az utóbbi időben tényleg nagyon rászálltam, szóval alapja az van és változtatni is tudok és akarok. De mikor ezt már így kifejti a férfi, az mindennek a vége?
2019. júl. 1. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenti a végét, csak azt szeretné, ha egy kis teret adnál neki és nem 0-24 órában a nyakában lihegnél. Ennyi.

Gondolom neki is van hobbija, barátai, amivel, akikkel szeretne lenni és még ott van saját maga is, énidő.

Foglald le te is magad.

2019. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miben szálltál rá és mi okból?

32/f

2019. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan üzengettem neki, mindenről kikérdeztem. Itthon voltam sokat műtét miatt és unatkoztam. Még 1 hét és megyek vissza dolgozni.
2019. júl. 1. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
"az utóbbi időben tényleg nagyon rászálltam, szóval alapja az van és változtatni is tudok és akarok." Igen? " változtatni is tudok és akarok." https://www.youtube.com/watch?v=QJLSSDLb15Y
2019. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de valami nagyon nem jó. Tényleg változtatnod kell, több bizalom, több szabadság a pasidnak. Aztán meglátod, változik - e az ő hozzáállása is.
2019. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

De ha nem veszel vissza, könnyen az lehet.

Az pozitív, hogy nem rakott ki egyből, hanem esélyt ad javítani a dolgon, élj vele.

2019. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!