Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek lazább és durr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek lazább és durr bele alak? Hátha így felfigyelne rám egy kedves nő.

Figyelt kérdés

Ma sokat gondolkodtam, és kész lennék újra valakivel megosztani az életem 1,5 év után, de túl bizalmatlan és akadékoskodó vagyok a nőkkel szemben. Nem érzem magam elég jónak. Sok mindenről lecsúsztam már 30 éves koromra és csalódtam magamban is. Szerettem volna fiatalon férj és apa lenni. De mostanra már egyre távolabb esett ez az egész. Azt mondják előbb utóbb mindenki megtalálja a hozzá illő személyt, én miért nem? Ennyire nem lehetek rossz.

Napról napra csak a munka, semmire nincs időm, már kezdek feladni mindent. Szomorú vagyok, kedvetlen és emellett üres az életem, mert semmi sem tesz boldoggá, még a pénz se. Esetleg aki azt tanácsolja hogy pszichológust keressek, úgy vagyok ezzel, hogy jó dolog beszélni a bánatos dolgokról, de azt egy pszichológus nem fogja megoldani. Társkereső és egyéb oldalakon nem vagyok fent, úgyhogy ez sem opció. Bulizni se járok.


Valakinek valami okos ötlete?


2019. júl. 1. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor valahogy tényleg kikéne mozdulnod,illetve társkereső oldalra regisztrálnod hiszen hogyan máskepp fogsz ismerkedni? Ha otthon ülsz, a nők nem fognak az ajtódon kopogtatni! Nem megbántani akarlak de azért hogy történjen is valami tenned kell érte. Nincs miért szomorkodnod én is sokáig keresgéltem mire megszületett az első gyermekem 31 éves voltam. A lényeg ne add fel sikerűlni fog ha eljön a megfelelő idő!
2019. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gond az hogy nem ülök otthon, sokat dolgozom és netezni sincs idő. Örülök ha ilyen tájban már letudom a fürdést. Nehéz helyzetben vagyok.
2019. júl. 1. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Először talán jobb munkát kellene keresni, vagy továbbképezni magadat, hogy ki tudjál lépni ebből a nyomorult, igahúzó barom státuszból. Már elnézést. A párkeresést talán utána kellene.
2019. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A munkám nagyon jó és szeretem, jól élek belőle, de mellette nem sok időm van. Bár előző barátnőm bele tudott szokni az életembe, nem ez a fő probléma.
2019. júl. 2. 04:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn is voltam hasonló helyzetben 30 èvesen, ráadásul pont váltam is sajnos ès a kislanyom fele idejét nàlam töltötte.

Sok fejtörèst okozott, hogy a szinte 0-24-es munka és a gyerkőc mellett hogyan férjen bele pl a sport (ami nekem fontos). Aztán nem csak a sport, de mikor már nyitott voltam uj kapcsolatra, akkor a társkeresés.

Nagy logisztika, de én csaladot és boldog párt szerettem volna, akivel egy egèszet alkothatok.

Aztán a társkereső oldalak felé vettem az irányt. Szerintem nem vagyok egy DonJuan ez nehezitette a dolgot, bár a nők visszacsatolásaból nem kellene erre gondolnom.

Mivel a tàrskeresőn az első kontakt a kommunikáció (a profilkèp után), így tudtam "bizonyítani", hogy nem egy szexéhes állat vagyok és talán értelmesnek is tűnhetek:D

Esténkènt rászántam az időt és több hölgyet is megismertem így. Sajnos (vagy nem sajnos), de ma már ezekkel tudsz nyitni a világ felé. Ha pedig eljön A nő akkor úgyis megtalàlod a modját, hogy legyen időd a randira elmenni:)

Sok sikert!

35/f

2019. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5, van akinek bejön a társkereső, de én nem vagyok olyan hogy ülök otthon és nézegetem a nőket, és ha úgy jön kiválasztom melyik tetszik. Nekem ez nagyon erőltetett. Meg esténként nem arra vágyom hogy társkeresőn keresgéljek, hanem fürdés és alvás, mert nagyon húzós napjaim vannak. Egész nap jövök megyek, szerelek, ebből áll a napom. Víz, gázszerelő vagyok, sokszor hétvégén is kijut a munkából. Mostanában megismerkedtem nőkkel akiknek a szemében láttam a csillogást, de sajnos gyerekes, házas nők. Egyelőre nem tudom mi lesz, de ha így haladok lemaradok mindenről.
2019. júl. 2. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a társkereső eleve nem működik, legalábbis 18-30 éves kor között... a nők azért vannak fent, hogy kiposztolják az instagram fiókjukat ezáltal több követőt és likot szerezve 1-1 képre, de regisztrálás után fel sem mennek a társkeresőre....25F vagyok mások szerint is teljesen jól nézek ki, és egyetlen bevált módszer amit tapasztaltam, fogod magad és odamész....az életben... ott nincs olyan hogy else olvassa, nincs olyan hogy nem válaszol, odamész szimpi vagy következő kávét már együtt isszátok... ha nem vagy szimpi közli h van barátja ami vagy igaz vagy se de mind1 is :D
2019. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!