Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez a helyzet tarhatatlan, nem így képzeltem az eletem.

Figyelt kérdés
A ferjemkint dolgozik külföldön 4 éve. Elhidegültünk egymastól probaljuk fenntartani a latszatot a gyerekekveget. De kezdem érezni hogy ennekvége.Szerintem neki van valakilye ottkint de nem mondja (de lattom rajta valami nem kerek). Kezdem unni, csak a munka jár nekem meg a gyereknevelés. 35 évesen még nemakarok mindenről lemondani. Neki ez így megfelel 3 hét kint 1 hét itthon nem akar változtatni pedig már nem számítana az anyagi rész.
2019. júl. 1. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbaltál vele erről beszélgetni? Ha nem akkor ideje lenne és megegyezni valamiben ami mindenki számára jó, ha nem sikerül megegyeznetek a végső döntésed már tudod mi lesz. Akkor ne habozz lépni! Én sem ilyen családról álmodnék és érthető amit érzel!
2019. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Menj ki hozzá, ez miért nem opció?!
2019. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is kint dolgozik 4 éve, és ugyanigy járt haza az első évben. Most két hetente tud jönni egy hétvégére. Nem érzem hogy elhidegültünk volna egymástól, ugyanugy kivánjuk egymást. Abban igazad van hogy ennyi idő távollét esetén észrevehető ha van valakije kint, én edíg nem tapasztaltam hogy kevésbé kívánna vagy nem tudna teljesíteni :) De valaha szerettétek egymást, próbálj beszélni vele hogy neked ez így nem jó. Mi mielőtt kiment megbeszéltük ha úgy érezzük baj van, vagy jönne a baba akkor azonnal hazajön, és ezt szinte minden alkalommal újra megbeszéljük. 37/N
2019. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!