Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tegyük fel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tegyük fel, hogy nem kell dolgoznotok, de a párotokat el kell kísérni az üzleti útjaira (Budapest, tömegközlekedés, minden hétköznap), ez napi 3-5 óra. Hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A párotok üzletember, napi 5-10 helyre megy fél órás tárgyalásokra.

Vidéki, nem tud tömegközlekedni - nem ismeri Budapestet, sem a tömegközlekedést (taxi napi 30 ezer lenne, ami nem fér bele).


Szóval nem kell dolgoznotok, de el kell kísérni a párotokat (amíg tárgyal vagy ott vagytok, vagy sétáltok, esztek, stb.), ez napi 3-5 órát vesz igénybe, és ad a fizetéséből havi 150-et.


Ti hogy viszonyulnátok ehhez, mi a véleményetek róla?


Mielőtt megkérdeznétek, igen, rólam van szó - a mai volt a 3. napom, és majdnem elütött a villamos, mert nem tudtam, hogy a lámpa a 2 villamossínre + járdára + útra együtt vonatkozik... a járdán megálltam, csak feltűnt, hogy 30 emberből egyedül én vágtam át a síneken...


2019. júl. 3. 18:53
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
90%

Kiváló üzletember vagy, de te sem vagy képes egybeírni az igekötőt az igével. Meg lesz az 500000 - vagy meglesz az 500000 - nem mindegy.

Mindegy, feldobtad az estémet a kis történeteddel, köszönöm!

2019. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőzően tárgyalsz, de nem tudsz útbaigazítást kérni a bennszülöttektől? Csak én érzek itt némi halovány ellentmondást?
2019. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
87%

Ez a meggyőzően érvelés nekem se jött àt. Minket se sikerült megdumálni, hogy felnőtt embernek miért kell kísérő.

Egy-egy alkalommal ott a taxi. Tekintsd befektetésnek. Ha rendszeresen kell rohangálni a városban ide-oda, akkor meg gyorsan megtanulsz közlekedni. Onnantól csak útban lesz a barátnőd. Neki meg nem lesz munkája.

Aki egyébként egyszer közértes, egyszer közalkalmazott, ha jól emlékszem.

2019. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen pasival a büdös életben nem jönnék össze, tehát nem.
2019. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
89%

Komoly tárgyalások lehetnek, komoly konkurencia lehet a másik két munkatárs.

Szerintem valami porszívőügynök vagy és ezt nevezed tárgyalásnak. Itt pesten ha ilyen vagy megesznek.

2019. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
89%
Te figyelj már üzletemberkèm! Ugye azt tudod, hogy ha netto 150et fizetsz egy titkárnőnek (Pesten ennyiert senkit nem talàlsz) az neked olyan 350be fáj mire kifizeted minden járulékát?
2019. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt az ideje egyszeri 150 000 Ft-ot befektetni egy megbízható okostelóba, nézni hozzá egy legalább 3 Gb-os, (inkább 5-7, ha nem sokkal drágább) mobilnetes csomagot, és már dolgozhatsz is. Sokszorosan meg fog térülni.


Egyrészt ha mindig kísérgetnek, akkor SOSEM fogod megismerni a várost, ha meg magadtól kell menni, akkor 2-3 hét, és csak a házszámokat kell telefonnal keresni, az utcába simán eltalálsz fejből.


Másrészt szedd össze magad, nehogymár egy nyamvadt 1,7 milliós város kifogjon rajtad!! Az aluljárók szépen ki vannak táblázva, igen feltűnőek a lejáratok is, ha nem látsz járdát fenn, akkor nyilván körbenézel aluljárót keresve. Busznak meg kell jegyezni a számát, ha nem vagy benne biztos, akkor a megállókban ott van az útvonal, ha nem látod a célodat, nem szállsz fel. Menetjegyet már megyeszékhely, vagy kisváros szinten is előre kell megvenni, nem a sofőrtől. Egyáltalán minek veszel jegyet, ami 350 Ft/utazás, bérlet helyett? Egy bérlet 10 rugó, durván 30 utazás. Ha csak napi 3szor kell új járműre szállni, 10 nap után ingyen van, egy bérlet meg 30 napra szól. 20 munkanappal számolva még egy bérlet árát szórod ki az ablakon.


Ne legyél béna, nekem sem mondta ezeket el senki, felmentem a bkk.hu-ra, aztán olvastam.

2019. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
89%

Csak nekem paradoxon az uzletember okostelo nelkul?:D egy KOMOLY uzletembernek a telefonja es az oraja is show off, egy targyalason kirakod az asztalra a nokiat amin meg snakezni lehetett? Aha.... meg akkor se ha beosztott vagy, tiszta komolytalan



En is kepes vagyok eltevedni, de eza nevetseges kategoria:D

2019. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda komoly üzletek lehetnek Csepelen 😂. A minőségi tárgyalások mind ott folynak :D.
2019. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Megint eltértünk a tárgytól, de csak a meggyőzés miatt:


Nem tudok előre útvonalat tervezni - mondjuk A, B, C a kezdés, a többi attól függ A vagy B hogy alakul, na ekkor már csak címet kapok, és meg kell találnom az embert (ha nincs otthon, új cím, a munkahelye).


"Meggyőzően tárgyalsz, de nem tudsz útbaigazítást kérni a bennszülöttektől?" - Hát, Újpalotától Madárdombig vagy 8 emberrel kéne beszélnem (és 30-at leszólítani, mire 8 hajlandó, és tud segíteni).

Taxival meg ha nem is húznak le, 3-5 ezer egy út, és van napi 10...


"Titkárnő" - Zsebből fizetném a 150-et (itt vidéken zsebből zsebbe megy minden, és találnék helybélit, aki ennyiért elvállalja).

Belefér a 9500-as BKV havijegy is a költségbe (első nap a 3x-át is kifizettem volna, amíg a jegyekkel szenvedtem).


Közért még itt is megszűnt '90-ben, a CBA-s meg mondhatni közalkalmazott :)

2019. júl. 3. 20:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!