Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tegyük fel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tegyük fel, hogy nem kell dolgoznotok, de a párotokat el kell kísérni az üzleti útjaira (Budapest, tömegközlekedés, minden hétköznap), ez napi 3-5 óra. Hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A párotok üzletember, napi 5-10 helyre megy fél órás tárgyalásokra.

Vidéki, nem tud tömegközlekedni - nem ismeri Budapestet, sem a tömegközlekedést (taxi napi 30 ezer lenne, ami nem fér bele).


Szóval nem kell dolgoznotok, de el kell kísérni a párotokat (amíg tárgyal vagy ott vagytok, vagy sétáltok, esztek, stb.), ez napi 3-5 órát vesz igénybe, és ad a fizetéséből havi 150-et.


Ti hogy viszonyulnátok ehhez, mi a véleményetek róla?


Mielőtt megkérdeznétek, igen, rólam van szó - a mai volt a 3. napom, és majdnem elütött a villamos, mert nem tudtam, hogy a lámpa a 2 villamossínre + járdára + útra együtt vonatkozik... a járdán megálltam, csak feltűnt, hogy 30 emberből egyedül én vágtam át a síneken...


2019. júl. 3. 18:53
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
Pistike, szerintem add fel, ez nem megy neked. Mármint minket meggyőzni arról, milyen komoly üzletember vagy, ha még az utcán se mered megszólítani a járókelőket :D
2019. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
64%
Azzeg, te providentes vagy! Ne is tagadd!
2019. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a googlemaps utcaképen hogy néznek ki az aluljárós-felüljárós helyek, az összes nagyobbat nézd végig. Aztán nyomtass ki pár áttekintőt, mintha utazni mennél külföldre idegen városba. Útvonalakat. Ne nagy térkép legyen nálad hanem néhány kisebb amit könnyen tudsz nézni. Plusz egy darab nagy teljes térkép. Ha meg hostessnek kellene a barátnőd, akkor fizesd meg jobban, az is lehet hogy nincsen annyi alkalmas ruhája ami erre való.
2019. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
88%

Azért a kamufa elég szépen meglett rázva...


"Taxi... a Nyugatitól a Keletibe megkérdeztem mennyi: "15 ezer!" még 2 taxis külföldiekre várt, a 4. 7 ezret mondott, gyalog 25 perc alatt értem oda (azzal nem is volt gond, csak utána ki kellett mennem Csepelre)."

Te egy nagyon jó üzletember vagy és nem futja taxira. Hát, én egyetemistaként, suli melletti melóval tudtam taxizni. Biztos én csinálok valamit rosszul...


"Most fogtok kiakadni, de sose volt okostelefonom, nem vagyok technikai gyerek :)"

Vajon megtudjuk valaha, hogy mégis milyen üzletről van szó? Volt már kérdezve, de lazán ignoráltad a választ... Már a több, mint 50 éves anyám is tudja használni az okostelefonját és nem üzleti tárgyalásokra jár, hanem egyszerűbb, kétkezű munkát végez.


"Ha Pesten dolgozom, meg lesz a havi nettó 500-600 - a taxi rendes áron kb. ennyi lenne."

Hát, persze...


"Visszatérve az eredeti kérdésre - szóval vagy a barátnőmet kirángatom a helyi abc-ből (jobban ismeri Pestet), vagy szerzek egy titkárnőt... "

Egy titkárnő kiröhögne. Esetleg valami gimis elvállalná a kísérgetésed, de kerülne annyiba, mint a taxi.


"Nem tudok előre útvonalat tervezni - mondjuk A, B, C a kezdés, a többi attól függ A vagy B hogy alakul, na ekkor már csak címet kapok, és meg kell találnom az embert (ha nincs otthon, új cím, a munkahelye)."

Mi vagy te, behajtó? :D


"Hát, Újpalotától Madárdombig vagy 8 emberrel kéne beszélnem (és 30-at leszólítani, mire 8 hajlandó, és tud segíteni)."

Amikor először jártam egyedül pesten, okoskütyük nélkül, akkor kértem útbaigazítást. Maximum a 2. ember már mindig képben volt, de az esetek felénél az 1. is. Volt, hogy több ponton kellett embereket megkérdeznem, de senki sem lepődött meg.


"Taxival meg ha nem is húznak le, 3-5 ezer egy út, és van napi 10..."

""Titkárnő" - Zsebből fizetném a 150-et"

Akárhogy számolom, 5*10.000=50.000. A nagy tárgyalásokon ugye számok nem kerülnek szóba? Elárulom, az 50.000 kevesebb, mint a 150.000.

2019. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
88%

A CBA-s nem közalkalmott, de 1. többet keres, 2. bejelentve, adózva.

Ha neked 10 embert kell megszólítani, mire egy hajlandó segíteni, akkor nem vagy üzletember. Ne röhögtess!

És te vagy a cég legjobb embere? Írd már meg privátban, hogy melyik cég! Eskü megyek hozzátok oktatni. Vagy csak simán én leszek magasan a legjobb.

Vicces vagy.


Ui. Providentes nem lehet, ott kötelező autóval menni, mert ku.rva sok pénzzel mászkál, a cég pedig az okostelót, azon dolgozik.

2019. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom arra, hogyvegyél okostelót nem sikerült ellenérvet kitalálni, szóval elegánsan ignoráltad :D


Azzal pont, hogy instant, akár úgy is tudsz útvonalat tervezni pillanatok alatt, ha már úton vagy A-ba, de kiderül, hogy mégis inkább C-be kell menni.


Miért nem akarsz venni egyet, a Jóisten áldjon meg!!! Nem kötelező rajta használni semmit mást, lehet csak útvonalat is tervezni, nem kell fb, messenger, viber, instagram, ha ettől félsz.


Komolyan mondom, felnőtt ember vagy, ráadásul férfi is, és itt sírsz, mint egy kisgyerek, hogy valaki jöjjön, és fogja a kezedet.


Szorítsd össze a fogadat, és hajrá, menj és csináld! Tanuld meg használni az okostelót, tekintsd ezt szükséges fejlődésnek ahhoz, hogy a munkád tudd végezni. Havi 500ért szerintem megéri...

2019. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
Oké, Provident tényleg nem lehet, belátom. Akkor viszont marad valamelyik dögkeselyű, azaz temetkezési biztosítással foglalkozó cég házaló ügynöke.
2019. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy olcsóbb, kis fogyasztású autót, bele egy gpst aztán járj azzal.
2019. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, haver, végigjártam vagy 20-25 várost Barcelonától Tokióig, és sehová sem kellett gardedám, mindenhol eljutottam Aból Bbe minden gond nélkül.


Szóval kapd össze magad, édes öcsém, mert ha ez kifog rajtad, akkor az életben nem leszel üzletember. Vegyél egy okostelefont, aztán üdv a 21. században.


A kérdés igazából az volt, hogy a barátnőd helyében, hogy viszonyulnék ehhez. Hát én pofánröhögnélek. Ha szédülsz a betonon, nem kell játszani a bízniszment.


Amúgy ahhoz csak gratulálni tudok, ha a Nyugati meg a Dunapláza között majdnem elüttetted magad a villamossal, miközben csak fel kellett volna szállni a nyomorult metróra, ami gyakorlatilag a DunaPláza legalsó szintjén áll meg.

2019. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert az "ofaugénél" (v,g ki tudja mi az) öltönyt vetetnek fel a lúzerekkel, még nem lesznek üzletemberek.
2019. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!