Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakar csalni?

Figyelt kérdés

Barátom többször bukott le, hogy idegen nőkkel flörtölget.

Kapcsolatunkat nem szeretne a netre kirakni, ami nekem jól esne, de azt mondta majd ha 'normális' lesz köztünk minden.

Legutóbbi esetben olyat levelezett egy lánnyal, hogy elvinné nyaralni, és hogy tőlem már semmit nem akar.

Azt mondta csak szórakozott...

Instagrammon is csak nőket követget be, azzal az indokkal, hogy "pasikat bámuljon?"


Ha ennyire nem akar komoly kapcsolatot, miért nem lép le tőlem? Mert biztos pont vagyok számára? Miért élvezi hogy játszik velem?



2019. júl. 4. 14:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akar, ez már a megcsalás kategóriába esik, kivéve, ha megbeszéltétek, hogy nyitott kapcsolatban vagytok.
2019. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Azert mert egy onbecsules nelkuli ostoba labtorlo vagy, aki akkor is bonyalasan letorkozza ha epp elotte alazta szet. Sok akkor talan meg szorgosabban, hatha akkor majd " szeret" meg " normalisan " lesztek barmit is jelentsen ez az atlatszo kamuduma.


Egyszoval magadat alazod ezzel h lemesz neki kutyaba gratula

2019. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
szóval tartalékol, míg valaki mást nem talál
2019. júl. 4. 14:33
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, te egy biztos pont vagy neki. Én minél előbb otthagynám a helyedben, vagy ő fog dobni, ha már megtalálta a következő biztos pontot.
2019. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy neked megkellene várnod az ő lelépését. Te is nyugodtan otthagyhatod a pi.csába. Ez miért is nem opció? Kapcsolatfüggő vagy? Esetleg azt várod, hogy azt írják itt neked, hogy a sok flört ellenére is csak téged szeret? Ez miért lenne jó?
2019. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szeret és nem tisztel.

De nem tudok vele szakítani, hogy tudnám leküzdeni ezt a kapcsolatfüggőséget?

2019. júl. 4. 14:35
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

biztos ürítő hely vagy számára. "addig míg nem szerzek egy jobb csajt, ez is jó lesz".

de hát a lányok a rosszfiúkat szeretik:) sok boldogságot.

2019. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Anyagilag függésben vagy tőle, hogy nem tudsz szakítani? Vagy miért nem tudod elhagyni? Nincs hova menned?
2019. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem egyik sem...

Van rendes keresetem, nem lakunk együtt ..

Fogalmam sincs miért nem tudok... de tudom h ilyen ember mellett még egyedül is jobb, de nem megy

Állandóan csak veszekszünk.

2019. júl. 4. 15:00
 10/22 anonim ***** válasza:

Az ember soha nem "szórakozik" azzal, hogy egy másik nőnek/férfinak azt mondja, hogy már nem szereti a párját. Ezzel tulajdonképpen megalázza a másikat.

Viszont te ott vagy neki, elhiszed azt a maszlagot, amit mond neked, miért lépne le tőled? Majd lelép, ha lesz neki más.

2019. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!