Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Vkinek tanács?

Figyelt kérdés
Feleségem 3-4 hónapja kitalálta, hogy ő bizony nem cumizik, amúgy se szerette soha...Nem mintha szexelni annyira akarna. 1éves gyerek van, korábban nem volt gond. Nekem viszont nagyon hiányzik..

2019. júl. 4. 22:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

#10 Honnan veszed, hogy hazudott? A szövegkörnyezetből pont az jön ki, hogy sosem szerette és ezt tudta a párja, de a kedvéért eddig megtette.

Mert hogyha a párod törődik veled, visszakapsz te is rengeteg törődést akkor ezeket gond nélkül megteszed neki attól, hogy nem szereted csinálni. De amikor a másik már nem teszi azt az energiát a kapcsolatba, nem úgy áll hozzád, nem segít, nem szeretget akkor eljön az a pillanat amikor a részedről is megszűnik az akarat a szép gesztusokra. És ez szexuális téren is így van. Ha a férjének már megfelel az egy pózos reszelés előjáték nélkül és semmi intimitás meg szeretkezés nincs akkor bizony el fog maradni az orális szex is. Csak ezt sok férj valahogy nem is gondolja át, elintézik annyival, hogy köcsög asszony nem akar szexelni. Pedig ez bizony két emberen áll.

2019. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Direk értelmezem félre utolsó? Ki találta ki? A feleség. Mit talált ki? Hogy nem szeret szopni és soha nem is szeretett.

Miért vagyok benne biztos? Mert a kérdező utal rá, hogy "eddig nem volt semmi baj"... ez le fordítva azt jelenti, hogy az asszony eddig olyan volt, mint a porszívó.

32/f

2019. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Kiegészítés: valóban a kedvéért vagy valami érdekében tette, de a kérdezőnek 3-4 hónappal ezelőttig nem volt tudomása.

32/f

2019. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szeretek szopni, amikor kívánom az adott férfit. Hozd vissza kettőtök közé a tüzet. Csináljátok izgalmas helyeken, izgalmas pózokban, spontán. Persze egy 1 évey gyerek mellett ez kb lehetetlen, de légy kreatív. Ne csak akkor próbálkozz, amikor lefekszetek aludni. Arra már kb szamítani lehet úgyis. Hazaérsz munkából, és tusoljatok együtt egy jót, ess neki, mintha először csinálnátok. A nő azt kezdi el hiányolni hosszú távon, hogy már nem érzi úgy, hogy kívánják. Szeresd szex közben, érezze. Hidd el, akkor újra szívesen le fog cumizni. Húzd egy kicsit az agyát, hogy mit fogsz csinálni vele, dobj neki egy mocskos üzit hazafelé. Hagyd, hogy ő csábítson el néha. A nők szeretnek csábítani, szexinek érezni magukat.

Ha ellaposodott a dolog, dolgozni kell rajta. Ez mindkettőtök feladata, beszélj vele erről! És ha valamelyikőtök nem kívánja, ne erőltessétek, nincs annál lehangolóbb.

2019. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtató, hogy eddig fel sem tűnt, hogy a feleséged nem élvezi, soha nem is élvezte. Felmerül a kérdés, hogy mennyire figyelsz oda rá.
2019. júl. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleséged nem szeret bizonyos dolgokat a szexben, miért kell azt erőltetni? Ezzel csak eltaszítod még jobban. Pont hogy arról kellene a szexnek szólnia, hogy jól érzi magát mindkettőtök, nem "kényszerből", elvárásból tesz a feleséged bármit is.
2019. júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kisbaba érkezése felborít sokmindent. Ki az istennek van kedve ehhez ilyenkor? Ne erőtesd. Amúgy te kielégíted rendesen?
2019. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha többé nem lenne kedvem hozzá azzal a tudattal, hogy ő ezt nem akarja.

Téged ez kicsit se zavar? Te tényleg úgy akarod a szopást, hogy te élvezed, ő meg öklendezik az undortól?

És ez így szerinted teljesen oké?

2019. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezer kérdés, de a kérdező csak egy szűk mondatra ereszkedett le a pórnép közé, mint válasz 😀 Van itt vaj a fül mögött, én mondom.
2019. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Mindig igyekszem kielégíteni.

Mostanában a szexet se akarja.

Mocskos üzenetektől kiábrándulna.

Ha fogdosom az a baj.

Mindig van vmi kifogás. Nem erőltetek semmit de nekem viszont hiányzik. Nem lehet vele megbeszélni, mert mindig leráz, hogy pl. most ez a legfontosabb az èletben stb. Én bármit megtennék a szexben, de ő nem egyszexmániás. Nem hiszem el, hogy heti minimum 1szer ne lehetne egy cumi.

2019. júl. 5. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!