Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel fél éve járun,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel fél éve járun, nagyon jó együtt de valami miatt nem tudja/nem mondja hogy szeret. Nem kerek így. Kibuktam ezen és most áll a bál. Hibáztam? Tartsak attol h ellökhetem igy magamtol? Nem akarom kimondatni de azért fél év.

Figyelt kérdés
együtt nagyon jó, és a szex is, meg minden amit együtt csinálunk... de ez igy kevés :( nem tudom hogy miért lehet ez... Van tippetek?
2010. júl. 10. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a lany biztos szeret teged?...
2010. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van tippünk!Egyáltalán nem baj,sőt helyes,hogy elmondtad neki ami bánt téged!A lényeg az,hogy a csaj elvan veled mint a befőtt,de sajnos nem szerelmes beléd.Ez azért rossz helyzet,mert ha talál egy olyan fiút akibe bele tud szeretni,akkor szépen elhagy.Ne haragudj ha ilyen konkrétan írtam!
2010. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
amit a masodik valoszolo irt...nekem is az jutott eloszor az eszembe,csak en nem fogalmaztam ilyen gyorsan es konkretan...lepesrol lepesre akartam haladni ha valaszoltal volna...de sajnos valami ilyen a helyzet. (elso vagyok)
2010. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha látod rajta, hogy szeret, de nem mondja, mint ha mondja, de nem gondolja komolyan. Legalábbis én így vagyok vele. Nem cirkuszolni kell, hanem szépen megkérni, hogy mondja. Ha tényleg szeret, biztos fogja mondani, ha látja rajtad, hogy ez fontos neked.
2010. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy nem szerelmes belém, de szerettetl van irántam, és sokat érez, de nem mondja hogy mit! persze lehet erőfeszítést tegyek hogy belémhabarodjon tudom. De lehet hogy csak fél érzelmileg elkötelezni magát?
2010. júl. 10. 09:38
 6/14 A kérdező kommentje:
igen ezen gondolkodom én is hogy kimutatni kimutatja tehát baj nem ott van, hanem inkább önző mód én szeretném hallani! :)
2010. júl. 10. 09:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia a második válaszoló vagyok.Szerintem az már elég nagy baj ha már kérdezni kell!
2010. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Sztem ha szeretne, mondaná fél év után. TEhát valószínűleg nem szerelmes beléd. Neked meg ez kevés, hiszen zavar. Szakíts vele vagy szenvedj. Más út nincsen. A te döntésed. Az is lehet, hogy a szakítás ráébreszti, hogy mégis vannak mélyebb érzései irántad. Ha meg nem, neked van esélyed új kapcsolatra, ami kölcsönösen mély érzelmeket takar.
2010. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha egy nő érez,hiszen erről híresek szinte biztos 1 idő után hogy szívem szeretlek.Persze vannak visszahúzódobb típusok,lehet a múltban érte másoknál sérelem és fél az érzelmektől,bár fél év ehhez már nem kis idő,ezalatt már azért kialakúl egyfajta érzelmi biztonság,hogy képes legyen kimondani hogy szeret.Esetleg rákérdezhetsz nála finoman:hogy érzel vmit irántam?vagy vmi hasonlót.Az nem biztos hogy nem szeret,ezt így nem mondanám ki tutira,mert minden ember más érzelmi beállítottságú valaki tüzesebb szenvedélyesebb érzelmesebb,valaki kicsit hűvösebb érzelmileg.Embere válogatja.Adj még magatoknak 1kis időt és figyeld a reakcióit.Ebből megtudod a választ.:)
2010. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg adjál magatoknak egy kis szünetet,hogy mind2en elgondolkodjatok a jövőn lehet 1 kis távolság jót tesz neki és neked is.Lehet ráébreszti őt arra mennyire is hiányzol neki.
2010. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!