Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel fél éve járun,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel fél éve járun, nagyon jó együtt de valami miatt nem tudja/nem mondja hogy szeret. Nem kerek így. Kibuktam ezen és most áll a bál. Hibáztam? Tartsak attol h ellökhetem igy magamtol? Nem akarom kimondatni de azért fél év.

Figyelt kérdés
együtt nagyon jó, és a szex is, meg minden amit együtt csinálunk... de ez igy kevés :( nem tudom hogy miért lehet ez... Van tippetek?
2010. júl. 10. 09:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
folyton mondta hogy imád. de ez sem "szeretlek" aztán mondta mikor megkérdeztem hogy "hol is vagyok nála" és mondta hogy top 1... szoval elvileg megvannak csak mintha gát lenne a verbális érzelemkifejezésben. És igen, önző vagyok mert hallani is szeretném.
2010. júl. 10. 10:59
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért ez egy kicsit túlzás ahogy beleveted magad,így már biztosan szeret ha ezeket így kimondja.Mit akarsz még?Tudod a szavak semmit nem jelentenek ha nincs mögötte tartalom.Mondhatja nekem az ember napjába 10szer is hogy szeretlek,szeretlek,szeretlek,ha a valóságban nem ezt mutatja.Ne bukj ki szeret a barátnőd,de ha túlbonyolítod a dolgot egy idő után megfogja ezt unni, és ne adj isten bedobja a törülközőt.
2010. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

szia.nem a barátnőd az egyetlen aki nem hangoztatja azt a szót h "szeretlek"

én úgy gondolom nem a legfontosabb ha naponta halljuk.sokkal inkább az ha érezzük.ha a szivükben érezzük h a másik szeret,nincs annál öszintébb válasz.Hajnalka

2010. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 sanszi válasza:
Sztem elsőnek béküljetek ki. Nem ismerem a lányt, de általában minden nőnél hatásos ilyen esetben,ha kicsit húzod az agyát (persze majd ha lecsillapodtak a kedélyek). Azt értem alatta, h te se mond neki, h szereted. Érezze,h van vesztenivalója. Nem szabad teljesen odaadni magad ilyen esetben, mert megunhat. Lássa, h vannak még rejtett értékeid, amikről nem tud. Ha ezek a kis cselek után sem vonzódik jobban, akkor hagyni kell.
2010. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!