Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy együtt vagyok egy 47 éves nővel?

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok és 3 hónapja összejöttem egy 47 éves nővel. Nagyon jól érezzük magunkat egymással de gyakran szóba kerül a korkülönbség és a párom szerint ez a kapcsolat nem fog örökké tartani ha majd én gyereket fogok akarni stb, ő meg olyan kapcsolatot keres akivel az egész életét le tudja élni. Szeretjük egymást és attól félek hogy előbb utóbb el kell búcsúznunk egymástól és akkor nagyon meg fogom bántani. Talán jobb lenne most szakítani vele mielőtt mégjobban megszeretjük egymást vagy érezzük magunkat jól amíg tart?

2019. júl. 8. 02:47
1 2 3 4
 21/40 Yoda m. ***** válasza:
100%

Javítok:


Kedves #19-es. Ajánlom szeretettel: "C.G.Jung - Gondolatok a jóról és a rosszról" c. művét.


Az ERŐ legyen Veled!



ui: "A szeretet problematikája az emberiség nagy szenvedéseihez tartozik, és senkinek sem kell szégyenkeznie amiatt, hogy ő is megfizeti a maga részét." /C.G.Jung/

2019. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy nem jó pénzért párkapcsolatot bevállalni. Ezt könyvek nélkül az ember érzi. Semmilyen testi érintkezést nem jó pénzért bevállalni. "A nőknek" pedig nincsen általánosan érvényesen semmiféle ősi mestersége, normális közösségekben szimpátia és vonzalom alapján alakulnak ki a párok. Az hogy néhányan ezt kényszerből vagy önként egy ideig máshogy teszik, az nem lesz érvényes az összes többi emberre.
2019. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Yoda m. ***** válasza:
78%

Háááát ez az. Erről beszéltem. Ami "párkapcsolat" pénzügyi alapon történik, az sima egymás-mellett lakás, élés. Köze nincs a PÁRKAPCSOLAT fogalmához. Egyszerűen azért, mert nem szeretet alapú. hanem PÉNZ alapú. Vagyis ÜZLET. Csak a szeretet képes összekapcsolni két embert. A pénz az nem. Mert amíg csorog a pénz, addig oké... de ha netán elapad a forrás, onnantól tipli.


Az persze igaz, hogy semmiféle "ősi mestersége" nincs sem nőknek, de férfiaknak sem. Ez afféle régi aforizma szerű megfogalmazás, amivel jelölnek valamit, valami tevékenységet, mintha ősi lenne... avagy éppen mesterség. De azt azért látni kell, hogy bármi tevékenységet lehetséges mesteri fokon (is) csinálni. Bármi is legyen az. Innen a mondás. Az "ősi" meg onnan ered, hogy nem pont a múlt században találták ki. hanem több ezer éve... Na, ennyit erről.


"Semmilyen testi érintkezést nem jó pénzért bevállalni." - Erről egy vicc jutott eszembe (zanzásítva):


Utcán megszólítja a hapsi a nőt:

- Mondja csak kedves... hajlandó lenne velem lefeküdni egymillió forintért? - A nő erősen gondolkodóba esik... - Azért az 1 milla az 1 milla... s csak max. 1 órában keresném meg... azért ez nem rossz órabér... ráadásul pont 900 ezer forint hiányzik, hogy megvehessem az új autót... aztán kis habozás után:

- Háááát, ja. Hajlandó lennék - mire a hapsi:

- Na és 200 ezer forintért? - A nő erősen gondolkodóba esik... hát ez azért nem túl jó... de arra gondol, hogy a gyerek tandíját ebből mégis kifizethetné. És csak 1 óra, nem is... legyen max. 20 perc és majd közben behunyja a szemét... majd vonakodva, de csak rááll:

- Na... jó, nem bánom - Mire a hapsi:

- Na és 10 ezer forintért? - Mire a nő felháborodva esik neki:

- Hááát, ez elképesztő! Minek néz maga engem? K*rv*nak? -

- Óhhhh, kedves hölgyem, az már az elején tisztázódott, már csak az összegben kéne megegyezzünk.



Szóval... azért vannak, léteznek olyanok (Nő & férfi), akiknek, ha elegendő pénzt ajánlanak fel, hajlandóak bármire. Mert azt hiszik, annak nagy része ingyen jött pénz.

Semmi nincs ingyen. A lelkét is eladhatja az ember, ha kicsit is nem vigyáz... és nem tartja elég értékesnek ahhoz, hogy el-nem adható kincs-ként őrizze magának, amely megfizethetetlen.


A további mondataiddal egyetértek.


Az ERŐ legyen Veletek!

2019. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Én régóta nem látok esélyt rá, hogy a mai nőkkel családot lehessen alapítani, úgy, hogy az ne egy érdekkapcsolat legyen folyamatos harcokkal. Olyan nekem nem kell. Amikor összejöttem egy nálam 16 évvel idősebb nővel, akkor azt vettem észre, hogy az egész pont olyan, amire mindig is vágytam.

De valóban fontos tisztázni, ki mit akar ettől, és nem jó, ha bármelyik fél is ezen rágódik folyton. A bizalom nagyon fontos, mindkét részről, anélkül nem megy. Illetve, neked még arra kell figyelned, hogy ne irányítson, manipuláljon téged. Ezeket 26 évesen még nem biztos, hogy észreveszed.

2019. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
79%
Na, emiatt nem kezdek fiatalabb pasival. Pedig amúgy jobban bejönnének, mint a korosztályom, vagy a még idősebbek.De majd amikor elkezd gondolkozni és rájön, hogy mégis saját családot akar, akkor neki még lesz bőven esélye, nekem meg marad a csalódás. Esetleg szexre.Ha biztos volnál benne, hogy nem akarsz majd gyereket, akkor oké, miért ne maradnátok együtt? Viszont ha kételyeidvannak, oszd meg vele mielőbb, maradjon esélye találni valakit, aki komolyan veszi.
2019. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
87%

Hervatag :D

44 évesen jobb bőrben vagyok, mint 16 évesen voltam. Na jó, akkor is forgolódtak utánam a srácok, pedig akkor csak 45 kiló voltam.Azóta kissé kinőiesedtem, de nem vagyok hervatagabb, mint egy Huszonéves. Majd 60 felett..esetleg... bár ma már hatvanasok közt is sok csinos nő van.

2019. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem biztos, Két korban hasonló kapcsolatában is történhet bármi. Jöhet egy harmadik, mert az nem korhoz kötött. Lehet,hogy egy fiatalabbnak se lehet gyereke, sőt, az is lehet,hogy aki szeretne most, az később mégsem, vagy fordítva.


Nincs garancia semmire. De tény: az őszinte kommunikáció elengedhetetlen.

2019. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
A tévedések elkerülése végett, kedves 26-os, a hölgyek 60 fölött voltak. Egy negyvenes hölgy a legszebb korban van. Érett, megállapodott szépség.
2019. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
16%
Az egy dolog hogy anyád lehetne. 3 generáció a korkülönbség. Ami neki emlék, akkor te még meg sem voltál. Nekem ez már aberráció, bár a mai világban az a menő dolog, ami deviancia. Nem azt mondom hogy a kapcsolatod káros, de valójában inkább beteges.
2019. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

- szerintem nem kell egymásnak esni szubjektívan átélt tapasztalatok miatt, mindenki csak a saját szemszögéből tud válaszolni ( pl Miquel így élte meg akkor, és bár valóban merőben más a 2 élethelyzet ( valódia kapcsolat kontra támaszkodás, anyagi kiszolgáltatottság), rosszul fogalmazott, ennyi történt)


- Másfelől én nem értek egyet az 5-el, aki kvázi lesz.rja a nő érzéseit és az önzőség mellett voksolt, hogy sz.rja csak le ha meg is bántja a nőt később, meg mi lesz ha egyedül marad, ő baja.

ÉS jól írta le a kérdező. Pont azért írta le jól, mert szereti:

"Szeretjük egymást és attól félek hogy előbb utóbb el kell búcsúznunk egymástól és akkor nagyon meg fogom bántani. Talán jobb lenne most szakítani vele mielőtt mégjobban megszeretjük egymást"


"ő meg olyan kapcsolatot keres akivel az egész életét le tudja élni"

De mellékesen jegyzem meg, ez oda vissza működik. Mi van, ha tényleg együtt maradtok szerelemben? HA nem akarsz gyereket később sem, akkor nincs probléma.


De jól teszed, ha túl látsz az itteni emberek borsónyi és felszínes meglátásain( a legtöbben sajnos/nem sajnos eddig jutnak, még nagyobb sz.rba keverve a saját életüket is), hosszútávon hogy látod magatokat? Gyerekkel? Gyerek nélkül?


HA csak szimplán szórakoznátok, és nem gondolnátok komolyan, nem merülnének fel ilyen kérdések.. De ti már most ezekről beszélgettek, és ezeken gondolkoztok. Ergo ár most komolyabban gondolkoztok rajta, mint kellene, ebben már vannak érzelmek.


HA nem lennének, nem dilemmáznátok már most.


Csak mondom. Ha folytatod, és vannak érzelmek, akkor a nő szempontját is nézed, és a sajátodét is ( te szempontodból a gyerek, az övéből hogy találjon maga mellé hozzá illő társat).


Tudom, hogy ez a válasz nem egy ilyen primitív, önző, felszínes rávágom hogy carpe diem gyerekek, meg élvezd amíg tarts stb. fszhságok. De erre a kérdésre neked kell válaszolnod.

2019. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!