Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállalnád kapcsolat szintjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnád kapcsolat szintjén, hogy a párod napi szinten szintetikus kábítószert fogyaszt valamint naponta lerészegedik?

Figyelt kérdés

A kérdés adott...pár hónapos kapcsolatról van szó. Az elején nem tudtam, hogy ilyesmiket csinál, szépen lassan buktak felszínre a dolgok. Sok konfliktus van emiatt köztünk, mivel reggel 6-ra járok dolgozni, nekem kicsit korábban kell lefeküdni, ő pedig hajnali 2-3-ig fent van az elfogyasztott dolgok hatása végett. Ha nem maradok fent vele, akkor hatalmas veszekedés, volt hogy késsel a kezében fenyegetett, de volt már precedens, hogy hajnali 2-kor utcára rakott, de általában ajtócsapkodás van, hogy ne tudjak aludni.

Néha 1-1 nehéz nap után jól esne egy kis alvás délután max 1-2 órára, ha ezt teszem azonnal jön a szöveg, hogy én csak kihasználom őt, és csak aludni járok át hozzá. Ti mit tennétek a helyemben? Válaszokat köszönöm!

24/F


2019. júl. 11. 08:45
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Őszintén, sajnálom ahova jutott. Szerintem jobb ember is lehetne, meg azért volt amikor lebetegedtem akkor ápolt, vagy főzött nekem, kedveskedett. Csak egyszerűen nem tudom már tovább csinálni a fent említett esetek miatt. A késes eset az ma éjjel volt, vagy engem vagy a macskáját akarta megölni, mert a macska hozzám feküdt le aludni, és vele még nem csinált ilyet. Kicsavartam a kezéből, az adrenalin szintem pedig az egekben volt. Félek attól is, hogy saját magában kárt tesz, volt már egy éve egy alkohol+nyugtatós öngyilkossági kísérlete, akkor menet közben meggondolta magát és még tudott szólni a mentősöknek, de volt belőle egy hét pszichiátria. Állítása szerint az átlag embernek az értékrendje csapnivaló. A hasonló emberek, mint ő, a többi ember miatt lett függő vagy alkoholista. Elég szar érzéseket pumpál az ilyen beszédekkel felém, mintha hülye lennék totálisan....
2019. júl. 11. 09:26
 12/39 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2019. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha egyszer hülye vagy! Kicsi eszed lenne, már rég kidobtad volna.
2019. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
78%

Én sem értem miért is kérdés ez?

Az,hogy ápolt amikor beteg voltál, hát ez természetes. Beteg voltál, erről nem tehettél, de Ő tehet arról,hogy így alakult az élete.

Ráadásul akiről írsz nő...hogy tervezel Vele bármit is?Bocs" esetleg megvárod míg valami nagyobb zűrbe keveredik és kever téged is? Hogy tervezel Vele jövőt?


Mindenki a saját sorsáért felelős, nem Te sodortad ebbe a helyzetbe.

Neked egyébként van saját otthonod?Ha igen, miért jársz át Hozzá aludni ha egyébként se hagy?

2019. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Remélem, troll kérdés.

2019. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy sokéves kapcsolatban lehet, megpróbálnék valami megoldást keresni, de pár hónap után biztosan nem erőlködnék. Ha jól értem, napi szinten benyom, és direkt nem hagy téged aludni és még te vagy a hibás, hogy emberi időben, józanul alszol. Az egy dolog, hogy sajnálod, de azt kapcsolat nélkül is lehet. Pláne, hogy már késel is fenyegetett. Mire vársz?
2019. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyre jobb. Érzelmileg is zsarol. Természetesen mások miatt került ilyen helyzetbe, ő aztán semmiért sem hibás. De sajnálom szegényt. Ja, nem.

Nem tudod megmenteni. Nem kell feláldoznod magad, hogy kirángasd abból, amibe került, mert téged is magával fog rántani. Belebetegszel, vagy megkésel az idiótája. Ha öngyilkos akar lenni, megteszi veled is, meg nélküled is. De nem lesz, mert mindig meg fogja gondolni magát. Fogd a macskát és vissza se nézz.

2019. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem troll kérdés, én volnék a legboldogabb ha az lenne...

Nem tudom hogy sikerült így belekeveredni ebbe meg miért nem tudom kitenni lelkiismeret furdalás nélkül.

Egyébként másik városban lakom, az ő városában dolgozom, tudja jól, ha ott alszom, akkor éjjel nincs hova mennem, leülhetek az első padra. Köszönöm a bíztatást mindenkinek, nehezen tudok nemet mondani, de most szívszorító lesz és muszáj. Egyébkét egyszer próbáltam szakítani, csak akkor érzelmileg zsarolt, hogy felakasztja magát, inkább munkanélküli lesz és felhagy mindennel mert neki én voltam az egyetlen támasza. Jó nagy ökör vagyok, hogy ebbe belementem és engedtem.

2019. júl. 11. 09:49
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezeket a füled mellett, és hagyd ott.
2019. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Mentsd magad és légyszi szegény macskát is!!!
2019. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!