Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállalnád kapcsolat szintjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnád kapcsolat szintjén, hogy a párod napi szinten szintetikus kábítószert fogyaszt valamint naponta lerészegedik?

Figyelt kérdés

A kérdés adott...pár hónapos kapcsolatról van szó. Az elején nem tudtam, hogy ilyesmiket csinál, szépen lassan buktak felszínre a dolgok. Sok konfliktus van emiatt köztünk, mivel reggel 6-ra járok dolgozni, nekem kicsit korábban kell lefeküdni, ő pedig hajnali 2-3-ig fent van az elfogyasztott dolgok hatása végett. Ha nem maradok fent vele, akkor hatalmas veszekedés, volt hogy késsel a kezében fenyegetett, de volt már precedens, hogy hajnali 2-kor utcára rakott, de általában ajtócsapkodás van, hogy ne tudjak aludni.

Néha 1-1 nehéz nap után jól esne egy kis alvás délután max 1-2 órára, ha ezt teszem azonnal jön a szöveg, hogy én csak kihasználom őt, és csak aludni járok át hozzá. Ti mit tennétek a helyemben? Válaszokat köszönöm!

24/F


2019. júl. 11. 08:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Nem járnék át aludni hozzá.:)
2019. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Haver vagy ismerős szintjén sem vállalnám be, ennél többre becsülöm magam.
2019. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszadóknak. Lezongoráztam a szakítást, a macska marad, mert chip van benne, és nem az enyém.

Sok erőt adtatok, köszi mégegyszer!:)

2019. júl. 11. 15:02
 24/39 anonim ***** válasza:
Kösd ki az ágyhoz, adjál neki kulacsból inni, meg etesd meg ha enni akar, egy-két hét és le is jön a cuccokról.
2019. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne tunj el kerdezo,kivancsi vagyok a fejlemenyekre.
2019. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagy, hogy manipuláljon... a drogosokba ez benne van. Nem fog magával semmit se csinálni. Ne tedd tönkre a saját életedet
2019. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A szakításba egész könnyen belement, majdnem ő ajánlotta fel. Azt mondta, sajnálja a történteket és megérti ha ez nekem sok volt. Persze volt sírás, meg hiányzol és a szeretlek duma. Nekem is rossz érzés, de nem szabad tovább benne maradnom. Azt kérte, hogy azért beszéljünk még, ne szakítsuk meg örökre a kapcsolatot. Véleményem szerint meg kellene szakítani örökre mert ez tovább folytatódik ha beszélek vele.
2019. júl. 12. 05:48
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól látod!

Mindenhonnan tiltás, törlés, és ha lehet, ne fuss vele össze.

2019. júl. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Reggel 34db nem fogadott hivásom volt tőle, meg azt írta, hogy csak szerett volna elköszönni ameddig egy másik életben nem találkozunk...
2019. júl. 12. 08:28
 30/39 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ha függő, akkor a szerelmi kapcsolata is addiktív.

Írd neki akkor, hogy hetente egy féloldalas e-mail-re hajlandó vagy.

A többi lelki problémáját majd kénytelen lesz addiktológussal megbeszélni.

Te adtál neki pénzt szerekre, vagy lopott tőled?

2019. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!