Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti hogyan tudnátok kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés
Pár éve együtt élő pár vagyunk. N/50 F/53. Párommal mindketten elváltak vagyunk, de teljesen össze kötöttük az életünket, már közös lakásban is élünk. Sajnos részemről egyre nehezebb elviselni hogy párom szinte minden nap igényelné a szexuális kapcsolatot. Elért a változókor is, de sem testileg sem lelkileg nem tudom tolerálni ezt a gyakoriságot. Szeretem páromat, mégis emiatt jobban szeretem ha nincs itthon, mert akkor legalább békén hagy. Beszéltem vele erről többször, de azt hajtogatja kapcsolatunk elején más voltam, és neki az a természetes ha valaki szereti párját akkor mindig szereti a szexuális kapcsolatot is vele. A környezetemben lévő nők többségétől mégis azt hallom ebben a korban tehernek éreznék ezt a gyakoriságot. A problémánkat nem tudjuk megoldani, kompromisszum sem működik mert párom közeledése mindig a szexre irányul legalább egyszer egy nap. Ez nagyon zavaró számomra. Pedig sajnálnám ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk. Ti mit tanácsolnátok? Erőltessem akkor is ha nem vágyom rá? Páromnak kellene ebben kompromisszumot kötnie? Minden véleményt szívesen meghallgatok.
2019. júl. 11. 12:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenet, ahogy az ide író pasik (szándékosan nem nevezem őket férfinak) azt képzelik, hogy kiröhögni való bűn, ha valaki nem akar naponta szexelni és az is, ha az ilyen libidójú férjét nem elégíti ki, mert neki nincs ekkora igénye. Ocsmány és undorító. Nem is csodálom, hogy ennyi kapcsolat tönkremegy, mert úgy látszik, hogy a pasiknak ez egy kényszerképzet és csak a szex élteti őket.
2019. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki nem akar minden nap szexelni nem impotens. Én sem akarok, 20 évesen sem akartam.

Amikor összejöttetek, összeköltöztetek ez nem volt gond?

A kapcsolatot tuti megöli, mert muszájból nem jó a szex.

2019. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

#8. Akkor te nem azért jöttél ide, hogy kompromisszumot találj, hanem azt, hogy validáljunk. Nincs ezzel baj, csak akkor ne beszélj mellé.

Mikor alacsonyabban volt az átlag hajlandóság, a változókor nem okozott problémát, most viszont okoz, mivel megéljük. Van rá módszer, hogy az életminőséged olyan legyen, mint a változó kor előtt, te most ideológiát gyártassz arra, hogy miért ne legyen olyan, ezzel sincs baj, mi nem akarunk téged megdugni. A férjed akar, vele kell ezt a meccset lejátszanod, de de ne lepődj meg, ha ezt nem fogod lenyomni a torkán, azt meg pláne nem, hogy ő rosszgonosz, mert egészséges férfiként kívánja a feleségét.

32/f

2019. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

12-es kérdésre válaszolva, kapcsolatunk elején több volt a szex. Persze akkor még nem is voltam változó korban. Mégsem gondolom hogy csak ez az ok amiért én már kevesebbszer szeretném, pontosan az amit kedves válaszoló ír, a muszáj megöli a vágyat, ahogy az elvárás is. Plusz megutálom a párom emiatt. Szeretem őt most is, mégsem mindig örülök ha itthon van, úgy érzem emiatt.

13-asnak írnám, de igen kompromisszumot írtam a heti 1-2-vel. Nekem elég lenne kéthetente is, de megértem hogy az páromnak már nagyon kevés. Én egyébként nem vagyok ilyen beállítottságú, sok más jó dolog történhet két emberrel a szexen kívül is. Mert mi van akkor ha a pár egyik tagja tartósan megbetegszik, akkor már keresni is kell külső kapcsolatot, vagy haragudnunk kell emiatt?

2019. júl. 11. 14:12
 15/29 anonim ***** válasza:
52%

" Nekem elég lenne kéthetente is"


Na ez a baj. Hogy a többi csak eljátszás lenne emiatt. Nem is értem, hogy lehettek ti együtt így, hogy csak megjátszod.

2019. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

Itt nincs kompromisszum. Külön kell folytatni. Ennyi.


Az a legnagyobb probléma, hogy a kapcsolat elején nyújtottál egy demó verziót, amikor úgy tűnt, hogy mindketten magas libidóval rendelkeztek. A párod pedig most becsapva érzi magát, hogy most a havi egy-kezdődő be kell érnie, pedig nem erről volt szó. Ha tudta volna, hogy pár hónappal később szinte szexmentes lesz a házasságotok, biztos, hogy nem vág bele.

Azt is megértem, hogy neki ez úgy jön le, hogy már nem szereted. Nem kívánod, nem jó a tàrsaságában lenni. Ez nem arra utal, hogy annyira szereted.


Az se jó, ha te kényszerből szexelsz, az se, ha ő szexmentes életre kényszerül. Nincs semmilyen megoldás. Nem illetek össze. Később csak egyre több lesz a konfliktus. Vàljatok el bèkében.

2019. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
9%

Ha a férfi kevesebb szexet akar, mint a nő, az a férfi hibája, mert köcsög puhafütyi, nem is férfi...

Ha a férfi több szexet akar, mint a nő, a férfi hibája, mert egy szexmániás állat, nem is számít neki semmi más...

Ohh ti szegény nők. :D

2019. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
19%

Mikor az elején voltatok is kompromisszumot kötöttél ezek szerint? Amúgy meg ne forgasd ki, ez nem tartós betegség, amitől akadályozva vagy, míg az fennáll.

Tiszta sor, hogy most nem kívánod a szexet, hiszen elmozdultak a hormonjaid egy irányba. Mivel az élővilágban a kibillent egyensúly nem normális, ezért az élőlény igyekszik egyensúlyba kerülni újra. Pl egy kutyáról, miután kifejlődött, ezért csak a foga alapján mondod meg, hogy ez most 3 vagy 12 éves. Ami a nem normális, hogy az adott élőlény nem törekszik erre, amennyiben adottak a körülmények.

A gyógyszert még értem egyébként, de egészségesen táplálkozni fel nem fogom, hogy miért nem akarsz/miért a férjed kizárólagos érdekeként fogod fel. Persze, ha akarsz, alkotmányos jogod leépülni.

32/f

2019. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam a legtöbb párnál a kapcsolatunk első hónapjaiban/évében több a szex, később valamivel már kevesebb. A mi kapcsolatunk korántsem szexmentes (heti 2-3 szor akkor is együtt vagyunk ha összevesztünk). Csak azt próbáltam írni hogy nekem ettől kevesebb is elég, ezért heti 1-2 körül látnám a kompromisszumot. De párom minden nap igényelné, ahogy írta is egy kedves válaszoló nála ez a szeretet fokmérője. A 32/f válaszoló azt próbálja megértetni velem hogy én egy selejtes nő vagyok amiért nem próbálok igazodni párom igényeihez.
2019. júl. 11. 14:54
 20/29 A kérdező kommentje:
Azt meg nem tudtam hogy párom minden nap akarná, hiszen együtt élésünk előtt csak heti kb. 2 nap találkoztunk a távolság miatt.
2019. júl. 11. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!