Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti hogyan tudnátok kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés
Pár éve együtt élő pár vagyunk. N/50 F/53. Párommal mindketten elváltak vagyunk, de teljesen össze kötöttük az életünket, már közös lakásban is élünk. Sajnos részemről egyre nehezebb elviselni hogy párom szinte minden nap igényelné a szexuális kapcsolatot. Elért a változókor is, de sem testileg sem lelkileg nem tudom tolerálni ezt a gyakoriságot. Szeretem páromat, mégis emiatt jobban szeretem ha nincs itthon, mert akkor legalább békén hagy. Beszéltem vele erről többször, de azt hajtogatja kapcsolatunk elején más voltam, és neki az a természetes ha valaki szereti párját akkor mindig szereti a szexuális kapcsolatot is vele. A környezetemben lévő nők többségétől mégis azt hallom ebben a korban tehernek éreznék ezt a gyakoriságot. A problémánkat nem tudjuk megoldani, kompromisszum sem működik mert párom közeledése mindig a szexre irányul legalább egyszer egy nap. Ez nagyon zavaró számomra. Pedig sajnálnám ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk. Ti mit tanácsolnátok? Erőltessem akkor is ha nem vágyom rá? Páromnak kellene ebben kompromisszumot kötnie? Minden véleményt szívesen meghallgatok.
2019. júl. 11. 12:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb nő nem igényli ennyire sűrűn a szexet, ezt el kell fogadni a férfiaknak.

Viszont kompromisszumos megoldás lehet, hogy a heti 1-2 szex mellett más módon elégíted ki a párodat.

Viszont a párodnak is visszább kell venni, és tiszteletben tartani, hogy Te mit szeretnél. Egy jó szexnél alap, hogy mindkét félnek jó legyen. Nem is értem, hogy tudják azok a férfiak élvezni, akik tudják, hogy a nő csak kényszerből van velük. Lehet a párodnak meg kellene tanulni minőségi szexet nyújtani, nem a mennyiségre menni.

Egy 16-18 éves sráctól ok, hogy a mennyiségre hajt, de egy felnőtt férfi...

2019. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%

Nem, azt próbálom megértetni veled, hogy ha akarnál, akkor alkalmazkodhatnál a változókorhoz, ahelyett, hogy beletörődsz, mivel képes vagy rá. Nem mondtam, hogy selejtes vagy, azt mondtam, hogy a párod számára ez biztosan nem lesz egy teljesíthető kompromisszum.

32/f

2019. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ez inkább egy nagypapi kamukerdese, aki azt akarja kihozni, milyen jól jár egy fiatal nő egy kiöregedett bácsival."


Nem kamu, már kb. negyedszer vagy ötödször teszi fel itt a gyk-n kb. 8 hónapon belül. A lényeg, hogy elválni sem akar, mert bár van saját lakása, de azt átadta használatra a felnőtt gyerekének, aki ott él a párjával. Mármint amikor ugye kérdező férjhez ment, a pasihoz költözött, és akkor otthagyta a saját lakását a gyerekének. A fiatalokat kínos lenne olyan helyzetbe hozni, hogy ő visszaköltözik és elválik. (Ezt ő írta, nem én találom ki.)

Kérdező, már többször megírtuk, hogy nincs más megoldás, vagy elmész, vagy tűröd a férjed napi dughatnékját. És nem, NEM rendes ember, mert az ilyen az nem rendes. Oké, hogy megy veled ide meg oda, de akkor is, egy ösztönlény. Már írtuk itt többen, hogy neki van baj a fejében, nem kicsi. Egyszerűen 20-30 év házasság után SEM találna olyan nőt, aki minden nap dug vele.

Megszoksz, vagy megszöksz, ez van.

2019. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

" mégis emiatt jobban szeretem ha nincs itthon, mert akkor legalább békén hagy. "


Hát én nagyon szarul érezném magamat a közös otthonunkban úgy, mint egy űzött vad. Ez lelkileg fel fog emészteni, utálni fogod őt, és a végén magadat is.

2019. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
58%
Ha ez megnyugtat en 26 evesen ugyan igy vagyok 100%osan a 35 eves parommal. Jovore eskuvo...kepzelheted. Mert o kivanja minden nap a bomba testemet... Na kossz b@zfmeg
2019. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
65%

#25


Ja, hogy merészeli, micsoda fertő!

2019. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#25


Nem kell hozzámenni, ha ennyire szar vele.

2019. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Összeköltöztél valakivel, akiről semmit nem tudtál? Ha majd 50 év alatt se sikerült eljutni arra a szintre, hogy őszintén beszéljetek egymással az ismerkedési fázisban, nem érte, hogy most minek hisztizel...


Az meg, hogy a nők nem akarnak annyi szexet csak részben igaz. Van amelyik többet akar, mint a párja, érdekes módon akkor is a férfi a probléma a kapcsolatban. :D

2019. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, jól eltűntél megint. A lényeg az, hogy még ezerszer felteheted a kérdésedet, a válaszunk ugyanaz, Neked kell lépned. Hiába írod itt, hogy lehetne úgy is, hogy csak feküdtök, pihiztek, tévéztek, összebújva filmet néztek. Nem kellene minden egyes kéz megérintésnek a dugásba torkollni (bocs, hogy vulgáris voltam). Igen, létezik, én veled egykorú vagyok, férjem kb annyi, mint a férjed, nálunk vannak délutáni pihenések, összesimulások "csak úgy", éjszaka is nagy beszélgetések, van, hogy éjjel egykor is dumcsizunk még, egymás kezét fogva. (És nem azért, mert impotens, hiszen nagyon jó vele a szex. De nem minden nap hancúrozunk, és amikor van, akkor az minőségi, és csak ha mindketten akarjuk, ebből soha nincs sértődés a részéről (mert amúgy kettőnk közül ő a vérmesebb). Kérdező, megértelek, rossz lehet úgy, hogy már egy tétova érintés, vagy délután filmnézés közbeni egymáshoz érének is az a végkifejlete, hogy fél pert múlva rajtad mattat, és két perc múlva már dönget.

De ezzel mi NEM tudunk mit kezdeni, kb. ötvenszer megírtuk már, hogy ha ennyire nem megy, akkor lépjél ki, mert utálni fogod, és magadat is utálni fogod. Gyerekedékkel tisztázd, hogy az a kéró a tied, és költözz vissza, házasság felbont, nem te lennél az első. Nem látok jövőt nektek, emberileg, jellemileg baromira meg lehet utálni ezért egy pasit, ahogy a férjed viselkedik (mert nem érzi át, hogy neked ez a gyakoriság nem oké.)

(Ha kiírod két hónap múlva, ugyanezt fogom válaszolni.)

2019. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!