Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt a legérdekesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legérdekesebb, legmeglepőbb pár amivel találkoztatok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

A neten a genetikai hibàsak. 200 cm vagy feletti magas pasi törpe növel es hasonlo esetek 200 kg-s növel 60-70 kg-s pasi


Az életben meg olyanok, amikor pl cig.anygyülölö sràc c.ganylannyal jön össze, 4 gyerekes meglett anya 24 éves sraccal vàllal még 3 gyereket, vagy pl amikor pénzes, szoszerint ronda nök miatt dobnak csorobb szép nöket, vagy hàjas ratyi nöt vàlasztanak a modellalkatu helyett, vagy amikor egy nyomi igenytelen pasinak nem tünik fel, olyan nöt kosaraz ki, aki utàn rohannak a ffiak, szoval ilyeneken a mai napig meglepödök

2019. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

"olyan nöt kosaraz ki, aki utàn rohannak a ffiak"


lehet, hogy a kinézetén kívül volt valami gond vele?

2019. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Az unokatesóm és a férje. 24 és 63 évesek. 🤷🏼‍♀️
2019. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. Most jó trollkodni? Ez pont fordítva van...
2019. júl. 12. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem trollkodtam. A kerdes mi volt a legerdekesebb es nem az hogy mi az àtlagos.

1 es voltam

2019. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2.vannak olyan sracok akik a kezüket összetehetnék nemhogy egy nöert de egy szep nöert plane. Es olyan butàk es vakok hogy azt sem veszik eszre ha elöttük àll. Ezt màr a haverok is eszrevették. Nem csak az én véleményem. Videora kellett volna venni az ilyeneket.
2019. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Volt általánosban anno egy barátnőm, neki akkor az édesapja pont 80 lett (másodikosok voltunk), volt szülinapja, én is ott voltam. Az édesanyja meg 35 körül volt. Sokáig azt hittem, hogy a nagyapjával él.

Akkor volt olyan ismerősöm, aki egy 10 évvel idősebb nőt vett el, az se gyakori.

Illetve egy olyan pár, ahol az apuka ovóbácsi, az anyuka meg villamosmérnök. Na az sem szokásos. Legfurcsább az volt, hogy apuka ment gyesre, miután lejárt a gyed, és anyuka tudott visszamenni dolgozni. Logikus döntés anyagilag, mert a feleség tippre 5-6x többet keres mint a férj.

2019. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is egy ilyen nagy korkülönbséges pár.A srác 30 éves, a nő 60-hoz közelít. És a srác volt oda jobban a nőért, ráadásul úgy tűnik évek óta,hogy remek párost alkotnak.


Manapság nincs ebben semmi extrém, de látványra mégis az.

2019. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!