Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami baj lenne a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hadas Alfréd kérdése:

Valami baj lenne a kapcsolatunkkal? Nem tudom mit tegyek,18F

Figyelt kérdés
A barátnőm teljesen kifordult önmagából amióta tudok spagettit főzni. Folyamatosan ordibál, erőszakodkodik és bántalmaz is hogy csináljak neki spagettit. Többször is megütött már és utána mondhatni meg is erőszakolt. Olyan mintha egy Cookie Monster lenne csak spagettivel... nem tudom mit tegyek. Már próbáltam véget vetni az egésznek de a konyhába parancsolt és nem tudtam ellene mit tenni... valami ötlet?
2019. júl. 15. 06:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj ki kamu kérdést. 😂
2019. júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? :D mond hogy csak kitaláltad :D

Hagyd el ennyi.

2019. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!