Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet észrevenni a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni a lelki bántalmazást egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt arra lennék kíváncsi amikor egy férfi bánt így nőt.
2019. júl. 16. 16:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

7. Nem erről van szó.

A folyamatos ba..tatás, lealacsonyítás ( még erre sem vagy képes, de béna vagy, stb..) megöli a szeretetet egy idő után. Miért kell folyton azt mutatni hogy jobb vagyok? Az ilyen férfi kompenzál, mert a többi férfivel nem tudja felvenni a tempót, ezért kell neki valaki, akit otthon néha “püfölhet”, uralkodhat rajta. Az ilyeneket élből kiszúrom, mert ahogy az előtted levő írta, mindig “ártatlan bántó” viccelődéssel kezdik.

2019. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Az igazán profi férfi úgy csinálja, hogy a nő ne vegye észre, hogy bántalmazva van.


Mindent elkövet, hogy a nőnek ne legyen önbizalma.

Nem vállalja fel mások előtt. Ha a nő ettől önbizalomhiányos lesz és megerősítést vár, hogy szereti őt és szépnek látja a férfi, akkor kerülő válaszokat ad:

Nekem megfelelő vagy. Nem baj, hogy nem vagy jó nő, mert a jó nőket félteni kell. Na, ő pl. jó nő. Ki mondta, hogy nem tetszel nekem? Azt mondtam, hogy nekem teljesen megfelelő vagy. Jó, azt nem tettem hozzá, hogy teljesen. Persze, hogy el tudom képzelni az életemet mással is, úgyis mindig jön más. Szeretek itt lakni (a házadban). Neked kék a szemed? (4 év után sötétben)

Minek sminkeled magad, nekem attól nem vagy szebb! Minek vettél már megint fel magassarkú cipőt? (Hogy neked tetsszek, te ba...rom!)


És még sorolhatnám...Nyilván nem szükséges jó nőnek nevezni azt, aki nem jó nő, de valószínű minden nőn akad dícsérnivaló. Főleg, ha mások viszont képesek bókolni, csak épp az az egyetlen nem, akinek a véleménye a legfontosabb lenne.


A fentiek 10 évvel később, mikor a lány/nő végre besokall és észrevesz maga körül más férfit is, a korábbi úriembertől így hangoznak:

Annyira gyönyörű vagy! Hogy én mekkora ba..rom vagyok. Te az enyém vagy! Te mindig jól nézel ki.


stb...stb..stb...

2019. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Látom itt is sok a lelke törött nő de ugyanezt csinálják visszafelé is csak hát mi a férfibecsület miatt nem beszélhetünk róla
2019. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Önmagad árnyéka vagy, nem mosolyogsz, úgy érzed egy csőd vagy, nulla önbizalmad maradt, depresszív vagy.
2019. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 Akkor ez a ti hülyeségetek, mert mi nők ezt elfogadjuk. Velünk beszélhetsz róla. A metoo az nem csak a nőkért jött létre, férfiak is elmesélték a történeteiket. És tudod, ki cikizte őket? Nem a nők, hanem a többi férfi. No comment.
2019. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
A nők amúgy is szeretnek mártírok lenni
2019. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon visszahúzódó a nő, nem kezd beszélgetést idegennel, de ismerőssel sem nagyon, a magánéletéről nem nagyon beszél, rideg.
2019. júl. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!