Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ma találkozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma találkozik egy fiatalkori szerelmével. (Több lenn) Hogyan fogadjam el a helyzetet?

Figyelt kérdés

félek hogy smárolnak vagy valami.. legutóbb amikor még nem volt velem a párom akkor is smároltak azt mondta.

Én próbálok toleráns lenni, nem zavar ha más lányokkal flörtöl vagy talizik ezzel a lánnyal. De nyilván egy határt ne lépjen túl..

(+ szerintem a csaj eddig kérette magát és most baromira imponál neki, hogy már foglalt a párom és így játszadozhat vele)


2019. júl. 18. 15:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem mész vele te is? Ha annyira nagy barátok maradtak akkor elvileg nem kéne h zavarja ha vele tartasz..
2019. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom. Ez a barátok maradtak, azért találkozgatnak,nekem már nem férne bele. Akkor barátkozgasson vele nélkülem. Nem vagyok hülye.
2019. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

Itt hiaba varsz normalis valaszra egy ilyen kerdesnel, mint latod, mindenki azt irja, hogy h.ulye vagy...


Nagyon toleransnak es liberalisnak tunsz a leirasod alapjan, irigyellek. Szerintem sok stressztol megkimeled magad.

Ezt remelhetoleg a baratod is latja, igy nyugodtan beszelhetsz vele a felelmeidrol, akar megkerdezheted, hogy o hol akarja meghuzni a hatart. Egy ilyen baratnovel oszintek szoktak lenni a pasik.

A masik tanacsom az "Es akkor mi lesz?"-modszer. Mi a legrosszabb, ami tortenhet, ha talalkozik azzal a lannyal? Smarolnak? Es akkor mi lesz? Beleszeret? Es aztan? Es aztan? Tedd fel ezt a kerdest egeszen addig, amig ra nem jossz, hogy a legrosszabb kimenetel sem a vilag vege, nekem ez segiteni szokott:)


28N

2019. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem férne bele sőt az sem hogy mással flörtölget. Én szóvá is tenném ha nem változtat akkor mehet istenhirével. Am meg az hogy az exével talizik az sem férne bele kivéve ha van közös gyerek az már úgy más lenne.
2019. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
A ti kapcsolatotokból minden hiányzik, amitől egy párkapcsolat az párkapcsolat lesz. Ez így nagyon maximum barátság extrákkal, de inkább szexkapcsolat. Hajítanám ezt a pasit a fenébe. De nekem van önbecsülésem, ami neked nincs. Lehet megsértődni.
2019. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene elfogadod. Ez nem korlátozás. Egy kapcsolatban alapnak kellene lennie, hogy nem flörtölünk mással, ès nem találkozhatunk vannak, akivel smarolgatni szoktunk.

Barátok persze...

Aki nem bír magával, mert ez lètszüksèglet, annak nem való párkapcsolat.

2019. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Te egyedül vagy ennyire birka, vagy segítenek???...
2019. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
92%
Dícséretes, hogy nem akarsz féltékenykedő, korlátozó hárpia lenni, de azért ne legyél már ilyen naív se...
2019. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!