Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elég lenni van megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elég lenni van megoldás?

Figyelt kérdés

Folyamatosan fáradt barátnőm akármennyit pihen is. Sokat dolgozunk de akkor is fáradt ha pl 2 napig nem csinál semmit. Orvos sem talált semmit.


A háztartás sem igazán érdekli, szóval pl.


tudom nincs időm délután este pl.felmosni ezért felkelek korábban munka előtt h felmossak (mert 2hete nem volt már.)


Tudom konzervatív nevelést kaptam de az h vki nő létére ne törődjön a tisztasággal.


Sokkal többet törődök én azzal h rend legyen, ő szét hagy mindent stb.. meg majd megcsinálom.


és még gyerek sincs mi lenne ha lenne..?

Nem akarok senki cselédje lenni mindenki egyaránt törődjön a renddel.. Félek ha lenne gyerek akkor a takarítás az én reszortom lenne mert jajj nincs időm a gyerek miatt..


2019. júl. 22. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet depressziôs is.De ha nem ez,akkor vele kell megbeszélned ezt.Ha meg nem akar változtatni,akkor nem illetek össze.
2019. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Mond meg neki ha nem változtat akkor elválnak útjaitok. De ne is haragudj a csak részéről már úgy tűnik nem igazán akar tenni ebbe a kapcsolatba semmit.
2019. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes? Én akkor voltam ilyen hulla, hogy kb mozdulni sem tudtam. Első babával nem is volt baj, de a többbivel... volt, hogy meseolvasás közben elaludtam nappal. 😂
2019. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Legalább szex van?

33/f

2019. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk is detto. Néha megcsinálja. Vendégeket hív, miközben kosz van... én meg kapkodok mire odeérnek, pedig 1000 más dolgom van, úgy rohanok haza. Szerelgetnem kellene ezt-azt otthon, de nem tudom mert rendet kell tenni... Hosszú távon én sem fogom ezt bírni/elviselni.
2019. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván idegesítő ha nem tesz bele a házimunkába semmit de először a probléma okát kéne kideríteni. Nyilvan nem ok nélkül ilyen (hacsak a faradsag nem kifogas).

Mit dolgozik és mennyit? Labor volt? Nem lehet hogy vashiányos, alvászavaros? Depressziós nem kehet esetleg? Nem lehet hogy valami gyógyszer amit szed okozza a levertséget? Stb. Ilyebekre gondolok.

Először a probléma okat kéne feltárni, ahelyett hogy a szakítással fenyegetőzöl.

Nem mondom hogy a végletekig kell egy szar kapcsolatban vergődni, de pehet nem erről van szó

2019. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Depis
2019. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kivizsgálták alaposan de semmi.


Nem érzem a támaszt a hátam mögött, én is sokat dolgozok de tudok figyelni a rendre.


Tegnap összehajtottam a ruháit és a helyére se tette.. vagy simán a földön hagyja a pizsamáját az ágy mellett.

2019. júl. 22. 10:23
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a barátnőd sem szeretne senki cselédje lenni.
2019. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Hm akkor a csajod egy trehány lusta disznó. Felőle aztán a retek megehetné az se érdekelné.
2019. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!