Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nem tudom már hogy mihez kezdjek a párom nem képes megváltozni, vagy egyáltalán fel sem fogja a szavainak, tetteinek a sulyat?!

Figyelt kérdés
Idén leszünk 6éve együtt. Van már egy 3 és fél éves kisfiunk, és úton van a második baba (9hetes múltam). Én még vártam volna a tesóval, de védekezés mellett összejött. Eleinte kicsit meg voltam ijedve mivel nem a legnyugodtabb a kapcsolatunk. Párom elég ideges fajta.. Apróságokon is annyira fel tudja magát húzni hogy szinte már idegbeteg lesz miatta. Ha mi összekapunk valamin, nem fogja vissza magát mondd rám elég csúnya dolgokat, lenézően viselkedik. És sokszor engem hibáztat mindenért... Hogy pl miattam idegbeteg.. Holott pont fordítva van. Sokszor sírok. Ezt mondtam is neki hogy azert nem akartam még tesót amiert így viselkedik, és amíg nem változik addig én nem is akarok tesót. De az élet közbeszólt. Félreértés ne essék örülök a babának, boldog vagyok hogy van 1 pici élet a hasamban. A párom ad aggodalomra okot. Amikor elmondtam hogy baba lesz nagyon örült, megigérte megváltozik, nem lesz ennyire ideges mindenen, és velem sem fog csunyan beszélni... Nos ez tartott tegnapig.. A semmi miatt kötött belém, majd megintcsak kiabált, és csúnyán beszélt velem...én nem ilyen jövőt akarok a gyerekeimnek hogy ezt lássák. A babát elvetetni nem fogom. Nem tudnám megtenni, és nem is akarom. Ugy viselkedik mintha egy semmiség lenne ahogy beszél velem... Bocsánatot kér, aztán csak idő kérdése megint így viselkedik. Próbálom neki elmagyarázni hogy mit érzek de mintha fel sem fogná vagy én nem tudom.. Aztmondja tudja és meg is érti, de a viselkedése az ellenkezőjét mutatja. Nagyon el vagyok keseredve... Îgy lehet rá számítani? Terhesen is így viselkedik velem? Nem tudom mit tegyek.
2019. jún. 23. 18:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Az elsőt miért szülted meg ennek a fhaszkupaknak?
2019. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Izabella220 ***** válasza:
94%
2dik babát várom én is, de ha velem így bánna a párom sokáig nem tolerálnám, az a baj, hogy érzelmileg kiüresedsz a párod mellett. Ha anyagilag megteheted ne tűrd tovább, megalázó kapcsolatban élni fájdalmas.
2019. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Én azért a másik felet is meghallgatnám, mik is azok a semmiségek, amik miatt a plafonon van, meg mi az az ideges fajta. Mert ez így elég egyoldalú.
2019. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veteted el a gyereket és lépsz le a másikkal?

Milyen hülye gondolat az, hogy "ne legyél ideges", aztán majd nem lesz?!

Annak oka van, hogy ilyen feszült, azt kell megszüntetni, különben nem fog változni semmi

2019. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk nem mutatta ezt az oldalát. És amikor terhes lettem a kisfiammal, még akkor sem. Ha már akkor kimutatta volna hogy milyen is valójában, elhiheted nem maradtam volna melette. Nem bántam meg a kisfiamat ezmiatt mert ő az életem. Sőt annál is több. A kisfiam születése után kezdődtek a gondok, akkor még ritkábban... Az utóbbi időben pedig már majdnem mindennaposak a veszekedések.
2019. jún. 23. 18:28
 6/21 A kérdező kommentje:
Vetessek el egy babáb akinek már dobog a kicsi szive?? Soha nem tudnám magamnak megbocsájtani. Ha kell egyedül, de akkor is felnevelem őket.
2019. jún. 23. 18:29
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog megváltozni a pasid, mert neki ilyen az alaptermészete. Mivel egy tahónak szültél valószínűleg, így nehéz lesz kikeveredni ebből az egészből.
2019. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Meg is válaszoltad, a gyerek a baj. A második nem egy, hanem három lapáttal fog rátenni erre. De jó ez neked így is, úgy látszik. Szenvedj tovább ebben a helyzetben


#4

2019. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így, mert nem szeret. Ha szeretne, akkor tisztelne is és nem bánna veled így.

Esetleg még egy próbát megér, próbáld meg rábeszélni valami sportra, ott vezesse le a feszültséget.

2019. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, egy bántalmazó kapcsolatban élsz. Minél hamarabb ki kell lépned. A párod fog változni. Egyre rosszabb és rosszabb lesz. A férjed beteg, valószínűleg valamilyen személyiségzavar áll a háttérben. Ezen Te nem fogsz tudni segíteni. A férjednek kellene felismernie, hogy pszichiátriai segítségre szorul. Te annyit tehetsz, hogy összepakolsz és elhagyod a férjedet.
2019. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!