Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a férfiak, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, h ezt megtehetik?

Figyelt kérdés

Hogy rendelkeznek a nő felett. A teste, az egészsége felett, h a lelki részéről még ne is beszéljünk.

Előző kapcsolatomban is a férfi húzta az időt, se házasság, se gyerek. 30 felett.

Most ugyan osszehazasodtunk a jelenlegi párommal, de hülyít, h gyereket akar, egy hónapban egyszer élvez belém, nyilván az sem úgy, h esélyes legyen... Fél éve játssza ezt, akkor beszéltük meg, hogy mindketten szeretnénk.

Persze, tudom mert hagyom... De most komolyan! Nem gondolja hogy ez nem korrekt?!

Mondtam neki többször, csak ha ő is akarja, nem erőltetem. De miért kell atvagni???

Annyira fáj... Bizonytalan, donteskeptelen..... Vagy épp azt hiszi, úgyis ő irányít.


2019. júl. 22. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A te mit tennel kerdesre egyetlen jo megoldas van: jol kell valasztani. A ferfiak makacsak es a hibaikon csak egy kovetkezo kapcsolatban kepesek javitani, kapcsolatban feher hollo, aki tud valtozni.

"Mondtam neki többször, csak ha ő is akarja, nem erőltetem." Ez egy fatalis hiba. Borzaszto, te magad adsz neki egerutat! Legyel hatarozottabb a celjaidban! Ha csirkefogo ferfi lennek en magam se surgetnem, amig a no nekem engedelyt ad a halogatasra. Torold a szotaradbol a talan, majd, csak ha te is akarod szavakat, masoktol se fogadd el oket. Igen vagy nem, ez a ket szo le fogja egyszerusiteni az eletedet.

2019. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te csak azért vagy valakivel, hogy gyereked legyen? Szép dolog ez is.....
2019. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ajjajj el lett kapkodva azaz esküvő...
2019. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle gyereked, és boldog sem leszel!


Semmi esélyt nem látok, szerintem te se.

Lépj ki, semmit se veszítesz

2019. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan erőlteted a szexet és elmegy tőle a kedve? Ha csak ez a gond a kapcsolatotokban és egyébként egy megbízható, rendes pasi, akire számíthatsz és szeret, stb. akkor inkább nem Te drámázod túl, mert ráparáztál a gyerektémára? Beszélgessetek sokat, fél valamitől, stb... Vegyél ovu tesztet és titokban nézd mikor van peteérésed. Ha csak havi egyszer van szex, akkor intézd úgy, hogy esélyes napon legyen, de neki ne szólj róla, hogy ne feszüljön be. Amúgy meg, ha hagytad magad hülyíteni az előző kapcsolatban, akkor attól miért a férjed bünteted? Ahogy írsz róla annyira személytelen. Tényleg szereted?
2019. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!