Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti is úgy random...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is úgy random nyomultok az itteni hapsikra mint fordítva?

Figyelt kérdés

Mert rám még egy darab lány nem írt ezen az oldalon :(


Szomorú vagyok, mert sok mindent tudnék adni ha a megfelelő nővel hozna össze a sors...



2019. júl. 27. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem olyan fura hányszor látom itt, hogy özönlenek valakinek a privátok meg nem kér privátot, stb. Nő létemre szerencsére nem nagyon kapok privit, igaz, nincsenek is szélsőséges, vagy közönséges megnyilvánulásaim. Mióta direkt nem írok kort/nemet, azóta egyet sem kaptam, pedig gyakran válaszolok sikamlósabb témákra is :) én még soha nem írtam magamtól privátot senkinek, nem hinném, hogy a nők itt nyomulnak, Kérdező.
2019. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9%
Sokan magukra ismertek 😂 buta libak
2019. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is írnak nők,mindig csúnyákat,szidnak.
2019. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Magamtól írni nem szoktam, ez nem ismerkedős oldal. A normálisakra szoktam válaszolni, akik nem ismerkedéssel, szexszel stb.nyitnak.
2019. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, gyakran írnak innen privit ismerkedés szándékával. Még soha nem írtam itt pasira, nők nem írtak eddig szerencsére.
2019. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Nő létemre még sosem írtam senkire se rá ezen az oldalon elsőre, de kaptam már sok privit, ahol az értelmesebbekre válaszoltam is. Tévedésből nő is írt rám ismerkedési szándékkal, mert egy véleményemnél azt hitte, hogy férfi vagyok, mivel nem írtam oda a végére az N betűt.
2019. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos nem. Senkire se írtam még rá és nem is fogok.
2019. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én többévi ittlét után kb. 2-3-szor írtam rá valakire ismeretlenül, de csak azért, hogy valamilyen önsegítő könyvet ajánljak neki, amivel reméltem, hogy jobb állapotba tudja hozni magát.
2019. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Soha nem írtam rá senkire, csak egyszer, amikor azt hittem a kérdezőre, hogy egy ismerősöm, de ő is lány volt. Más lányoktól se szoktam üzenetet kapni.
2019. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!