Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok olyan pasival, aki a viselkedésével el akart bizonytalanitani, pl nem hivott túl gyakran, csak azért, hogy ne jöjjetek rá túl hamar, hogy odavan értetek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! És mint kiderült nem akart egyebet mint csak sexelni. Ne éld bele magad! Ez is csak annyit jelent hogy nem kellesz neki, csak talonba tart kósza dugásra!
2019. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem lány vagy, aki ebbe ringatja magát? Csak mondom, hogy közben a pasi meg tesz rád. Max nagy duzzogva néha talán meghúz.
2019. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Soha életemben nem találkoztam még csak olyan emberrel se, aki odalett volna értem, de mivel nagyon fiatal vagyok, ezért szerintem nem is meglepő ez.

Ha így lenne, mindenesetre örülnék, hogy ennyire hatással vagyok rá, de az ignorálós részt teljesen megvetem, legyen már konzisztens.

2019. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban érdekelnéd, akkor keresne és nem így viselkedne ahogy írod! Csak dugni akar vagy még azt sem! Melletted még vannak jelöltjei esetleg valaki már van is neki. 1#es voltam
2019. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok, Csipkerózsika? Akinek kellesz, nem taktikázik és minden percet veled akar tölteni.

Ébredj fel, mert meg fognak még párszor fingatni.

2019. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kriszo74 ***** válasza:
38%

Én is csináltam ilyet, de nem direkt. Éltem elvarázsolt, eseményekkel teli életemet. Esetleg sokat dolgoztam. És észre sem vettem, hogy eltelt egy hét csöndben.

Ha valaki direkt csinálja, azt nem tartom helyesnek.

2019. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják is: ha létezik is ilyen sosem tudod meg,hogy azért nem keres mert nem érdekled igazán, azért, mert nem szeret hívogatni/írogatni, vagy azért mert el akarja titkolni,hogy odavan Érted.


Mondhat bármit, az vagy valós, vagy nem.

Én abban hiszek,hogy amennyiben egy pasi odavan értem akkor keres. Ha nem is lóg a nyakamon állandóan, de egyértelműen tudtomra adja,hogy fontos vagyok Neki és nem taktikázik.

2019. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4 es nagyon realitáshoz közeli , amit mondasz
2019. júl. 28. 17:37
 9/10 Rockarc ***** válasza:
100%

En abban hiszek, hogyha valaki akar neked irni 1 sort, akkor ha a kutya kutyat is eszik, irni fog 1 sort. Ha 10-et, akkor 10-et. A 21. szazadban ne legyen mar kifogas, hogy sok dolgom volt. Mindenkinek sok a dolga, es ezek mellett is belefer egy annyi, hogy gondoltam rad, vagy egy hogy vagy?


A masik, hogyha felismerted, hogy manipulalni akar, akkor instant ki kell dobni. A csopogos ragaszkodas es a erett kommunikacio kozott azert lehet kulonbseget tenni. Ha mar az elejen igy viselkedik, akkor mi lesz kesobb?


43F

2019. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet így taktikázni,de ez nem fair.Ha érdeklem hívjon írjon,keressen.Ha nem teszi tovább lépek.Ne játszmázzon én sem teszem.
2019. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!