Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány felajánlja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány felajánlja az együttalvást akkor szexet akar?

Figyelt kérdés
Meghívott a városába, de mivel elég nagy a távolság azt akarja maradjak ott egy éjszakát. Ez egyértelmű célzás nem?
2019. aug. 2. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, meghívtam egy ismerős pasit hogy ittaludhat ha a környéken jár, hogy ne kelljen annyit autózni.

Ezek szerint azt hiszi hogy szexet akartam?

Meg sem fordult ez a fejemben.


Pasik! Nem kell hogy női aggyal gondolkodjatok, de azért ne magatokból induljatok ki.


És még hogy a nők miért nem kezdeményeznek?...hát ezért is, többek között.

2019. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Most együttalvást mondott, vagy ottalvást? Marhára nem ugyanaz, ember...
2019. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű célzás arra, hogy aludj ott, mert nem akarja, hogy annyit utazz, és legyen 1 órátok mondjuk arra, hogy találkozzatok és veszéljetek. Ezt nem szexnek hívják, hanem empátiának.
2019. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Ne reménykedj, de egy csomag koton legyen a zsebedben!
2019. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem feltétlenül :) de nagy esély van rá,akitől én nem akarok semmit nem hivom at h aludhasson a kanapémon 😀😀
2019. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!