Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés elején ez rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején ez rendben van szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régebben is ismerkedtünk már, de soha nem jött össze a kapcsolat. Most hosszú idő után újra megkeresett, az elején szinte az egesz napot végigbeszéltük, mert mindig írt. Ez ment 1-2 napig, azóta csak estefelé ír, pedig ráér most is egész nap, mert most éppen nem dolgozik. Még le is írja, hogy otthon van egész nap és semmi dolga.

Szerintetek ez így oké? 22/l.



2019. jan. 23. 12:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%

Abszolút ok! Mert a nap 24 órájában pötyögni kell?

Én személy szerint bele is őrülnék, ha nem tudnék egy tál levest nyugodtan megenni, mert állandóan pittyeg a telefonom..

És honnan tudod, hogy semmi dolga attól függetlenül, hogy éppenséggel nem dolgozik?

2019. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem beszéltek meg egy igazi randit? Egész más, mint írogatni.
2019. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Neked sincs semmi dolgod?
2019. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Ö írja le nekem, hogy annyira nem tud mit kezdeni magával otthon, unja a semmittevést. Tehát ő mondja, hogy nincs semmi dolga. És ezért gondolkodom rajta hogy velem akkpr miért nincs kedve beszélni vajon? Mert tudja, hogy nekem is szabadok a napjaim...a randiról már esett szó, csak még nem konkretizáltuk
2019. jan. 23. 13:07
 5/43 anonim ***** válasza:
74%
Ez igy elég nyögve nyelős....meg ha ennyire ráértek akkor inkább randizni kellene...nem a kölcsönös semmittevésen tanakodni.
2019. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem köteles egész nap írkálni. Főleg úgy, hoy az illető semmi komolyat nem akar tőled, ezt a vak is látja. Az idejét üti el este, azért vett elő a halomból.
2019. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nincs túl sok tapasztalatom az ismerkedés terén, ezért sem tudom eldönteno, hogy ez így normális-e a részéről vagy ennyire érdektelen
2019. jan. 23. 13:20
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy vmit akarjon is tőled ez igy kevés.
2019. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem lenne net meg telefon? Erre adj választ, akkor mit gondolnál, tennél?
2019. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Most csak azt érzem, hogy ha igazan érdekelném, akkor keresné a társaságomat.
2019. jan. 23. 14:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!