Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felszínes vagyok, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha csak olyan csajjal tudnék összejönni, akinek nagyjából rendben vannak a fogai?

Figyelt kérdés

Itt nem Kate Upton kaliberű retinakiégetős hófehér Hollywood-i mosolyra kell gondolni, hanem hogy ne legyenek rossz fogai, legyen semleges a lehelete (rágó/rendszeres folyadék nagy segítség ebben) illetve ne legyen sárga fogköves, aminek a látványára inkább kettőt hátrébb lépek. Nekem se álomszép a mosolyom, de kétszer átestem már fogszabályozáson, odafigyelek ha valami baj van vele (alapból zavar is ha gáz van vele) és tudom, hogy nem egy luxus a fogápolás.

[link]

Bocsi a gyenge képért, de látható, hogy nekem sincs celebmosolyom , de próbálok vigyázni a fogaimra. Ha valakinek nem tetszik a mosolya, akkor egyszerűen nem bírnám megcsókolni, lehet bármilyen arca/teste. Ez nagy felszínességre vall? Túl nagyok az igényeim?



2019. júl. 23. 18:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
A fog rohad. Van akinek ilyen a genetikája. Én rendszeresen, minden évben járok "szűrésre". Mindig akad 1-2 tömnivaló, pedig kezelem rendesen.
2019. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
Szent Isten! Engem mindenki tisztára hülyének néz ezért. Pontosan így vagyok ezzel én is! ❤️
2019. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem egyaltalan nem felszines dolog.

(Nekem is pont ilyen hosszuak a metszoim. Szep fogaid vannak, buszke lehetsz rajuk. :)

2019. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem felszínes dolog, ez szerintem is alap. De a szakáll karbantartása is az lenne...
2019. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%

Végül is, ha van 70.000 Forintod rá éves szinten, akkor "jó az", csak sajnos nem mindenkinek. Van olyan ismerősöm akinek két sor foga van, emiatt kesze-kuszák a fogai, megint másnak eltörik a semmitől, megint másnak kihullik a semmitől...


Ükapám meg legendás volt a jó fogairól pedig életében nem látott fogkefét és foggal morzsolt olyan dolgokat amiket nem kellett volna. Igaz ő ilyen csoda-ember lehetett, mert 107 évig élt és semmi baja nem volt.

2019. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
75%

Nem nagy elvárás, hogy legyen igényes a szájápolásra valaki.. csak a rossz lehelet az így.. hogy?

Mert gyakorlatilag minden étkezés után lehetetlen fogat mosni és szájvízzel öblögetni. Arra kinek van ideje, érkezése, vagy egyáltalán kedve? Munkába megoldhatatlan. Szóval minimális szájszaga mindenkinek keletkezik a nap folyamán, ha tetszik ha nem.

2019. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy felszínes. Ez alap.

Mégis ki akar smárolni egy büdös szájú, rothadó fogú nővel/férfivel?

2019. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

"A fog rohad. Van akinek ilyen a genetikája."

--- Tényleg? Mert normális egészségi állapottal illetve kalciumbevitellel nem rohad egy fog sem.


"Végül is, ha van 70.000 Forintod rá éves szinten"

--- Nem kell éves szinten 70k forint. A fogad olyan mint az autó. Egyszer rakd rendbe és utána csak vidd rutin szervizre. Én anno 13 évesen költöttem cirka 60-100 ezret az első fogszabimra, 20-20 évesen pedig a másikra 130-at (+kontrollok). Ha nem fogok ki egy barom sarlatánt, akkor egy szabályozással meglett volna az egész herce-hurca. Azt pedig bármely fiatal ki tudja gazdálkodni diákmunkával 22-24 éves koráig amikor már nagyjából végleges lesz a fogak növekedése. 2-3 ilyen-olyan Balaton Sound/Sziget/EFOTT hetijegy vagy csili-vili iPhone árából (amit szinte évente cserélgetnek a csajok) simán kijön egy egész életre tartó fogszabályozás.


"Szóval minimális szájszaga mindenkinek keletkezik a nap folyamán"

--- Ez természetes, de akkor nem kell indokolatlanul smárolni egymást miközben a csajnak a fogai között ott lógnak a rántott húscafatok. Nekem gyomrom nem lenne hozzá, lehet bármilyen dögös. De lehet én vagyok ennyire finnyás.

2019. júl. 23. 18:58
 9/40 anonim ***** válasza:
41%
Tökre megértelek, én is így vagyok ezzel. Min.félévnkénti fogorvosi ellenőrzés, karbantartás alap kéne hogy legyen.
2019. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az egyik első fogam ráhajlik a másikra. Nem nagyon, de nekem feltűnik. Amúgy hófehér, tiszta a fogsorom, de ez nagyon rossz, mosolyogni sem merek. Sokáig hordtam fogszabályzókat, a végén azt mondta a doki, hogy jó lenne, csak ki kéne húzni a teljesen egészséges szemfogaimat, hogy legyen hely a számban... nem vállaltam, de egyre többet gondolkozom rajta, hogy hülye voltam.
2019. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!